הובלות דירה בקריות במחירים משתלמים

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום נדל"ן

פורסם: 24/11/2021
כולנו מתי שהוא עוברים דירה ועלינו למצוא חברת הובלות איכותית שתעזור לנו לבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר. זה ידוע שיום ההובלה הוא יום לחוץ מאוד ואנו מתכוננים אליו דיי הרבה זמן לפני באריזות. בכתבה הבאה אנו נסביר מה צריך להיות מוכן לקראת ההובלה וממה מורכב המחיר עבור ההובלה.

איך להתכונן לקראת מעבר דירה ויום הובלת הציוד?
כדי שיום המעבר יהיה מוצלח והובלת הציוד תתרחש בצורה פשוטה, מהירה וללא נזקים לציוד שלכם, עליכם להגיע מוכנים. הכוונה היא שאתם צריכים לארוז את הדברים מראש ולהגיע מוכנים בזמן. הדרך הנכונה לעשות זאת היא לגזור זמנים עד יום ההובלה ולארוז בכל יום קצת. בצורה כזו אתם תגיעו ליום ההובלה מוכנים וגם תצליחו למיין חפצים שאתם כבר לא זקוקים להם. כמו כן, כדי למצוא הובלות דירה בקריות במחירים משתלמים, עליכם לדעת להסביר כמה ארגזים יש לכם וכמה מוצרי חשמל גדולים שיש להעביר. המידע הזה חשוב כי הוא חלק ממה שקובע את המחיר.

ממה מורכב מחיר הובלות דירה בקריות?
יש מספר פרמטרים שבעזרתם נקבע המחיר, הנה מספר פרמטרים שכל מוביל לוקח בחשבון כאשר הוא מתאם הובלות דירה בקריות.
  1. גודל הדירה – גודל הדירה או מספר החדרים הוא פרמטר מאוד חשוב. הובלת דירה של שני חדרים מכילה הרבה פחות ציוד מדירה שיש בה חמישה חדרים ולכן זהו פרמטר שנותן למוביל אינדיקציה לעלות.
  2. מספר ארגזים – מספר הארגזים הוא פרמטר שקובע כמה מובילים יצטרך להביא איתו המוביל. ככל שיהיו יותר ארגזים, כך כמות העובדים גדלה וגם המחיר.
  3. מספר הפריטים הגדולים – מכשירי חשמל גדולים כמו מקרר, מכונת כביסה וכדומה וגם ריהוט גדול כמו מיטות, ארונות וספות, מצריכים לעיתים שימוש במנוף. העלות של מנוף מחושבת לפי שעת עבודה. ככל שיהיו יותר פריטים, יכול להיות שתעברו שעה אחת ותשלמו יותר.
  4. הובלה במשאית או טרנזיט – כאשר מדובר בהובלות גדולות, המוביל יתאים עבורכם הובלה עם משאית שהעלות שלה יקרה הרבה יותר. כאשר מדובר בהובלה של פריט יחיד, המוביל יוכל לבצע את ההובלה עם רכב קטן יותר והעלות כמובן תרד.
  5. לאן מובילים? – כאשר מדובר בהובלות בין ערים או מרחקים גדולים, עלות הדלק גבוהה יותר ואז המוביל יחשב את עלות הנסיעה במחיר. כאשר מדובר על הובלות דירה בקריות באופן מקומי, העלות כמובן תרד.
איך למצוא הובלות דירה בקריות במחירים משתלמים?
יש המון חברות הובלה, החוכמה היא למצוא את חברה אמינה במחיר משתלם. בדקו המלצות ועשו סקר שוק. ודאי תמצאו חברות בעלות גבוהה מאוד, חברות בעלות בינונית וחברות בעלות נמוכה. ההמלצה הכי טובה היא לקחת את החברה שנותנת לכם מחיר אמצע, כך אתם יודעים שהמחיר משתלם וההובלה גם איכותית.
 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים