3 טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום בעלי מקצוע
קרדיט: pixabay

פורסם: 31/8/2021
צריכים להזמין אינסטלטור? רוצים להימנע מעוגמת נפש? הגעתם למקום הנכון, קבלו 3 טיפים לבחירת אינסטלטור מקצועי.


בודקים חוות דעת של לקוחות קודמים


לפני שאתם ממהרים לסגור עבודה עם אינסטלטור בתל אביב, אנחנו ממליצים לכם קודם לבדוק מה לקוחות קודמים שלו חושבים על השירות שהוא העניק להם. כיום יש מגוון רחב של פלטפורמות שבהן תוכלו לבדוק את חוות הדעת עליו, בין אם אתרים שונים שמציעים שירותים של אינסטלטורים, קבוצות וואטסאפ ועוד. אנחנו רוצים שתבדקו שלושה דברים עיקריים - שהאינסטלטור הגיע ללקוחות שלו בזמן, פתר את התקלה במקצועיות וגבה מחיר הוגן. אם אתם לא מצליחים לסמן וי על כל אחד מהפרמטרים הללו, אנחנו ממליצים לכם לחפש אחר אינסטלטור אחר.
 

אל תפעלו מתוך לחץ


אחד הגורמים המרכזיים ביותר לכך שלקוחות חווים עוגמות נפש עם האינסטלטורים שהם מזמינים הוא שהם פועלים מתוך לחץ. נכון, רוב תקלות האינסטלציה הן לא תקלות שנעים לחוות אותן, אך עם זאת זה לא אומר שאתם צריכים לפעול מתוך לחץ ולהזמין את האינסטלטור הראשון שעולה לכם בתוצאות החיפוש בגוגל. זה לא אומר שאתם הולכים להתאכזב באופן ודאי, אך יש בזה סיכון לא קטן.
 
למשל, אם יש לכם סתימה באסלה שהיא לא האסלה היחידה שיש לכם בבית, אתם ממש לא צריכים להזמין את האינסטלטור בלחץ. עם זאת, אם יש לכם פיצוץ בצנרת הסמויה או סתימה בביוב והמים מציפים את הבית' אין לכם ברירה אלא להזמין כמה שיותר מהר את האינסטלטור. בכל מקרה, אם יש לכם אפשרות להימנע מלהזמין את האינסטלטור בשעות חריגות כמו חג, שבת או לילה, השתדלו להימנע מזה. יש לכם סתימה בכיור ביום שבת? אם אתם לא צריכים תיקון דחוף, פשוט המתינו ליום ראשון והזמינו את האינסטלטור.
 

לפני שמזמינים בודקים מחירים


הטיפ הזה הוא המשך ישיר של הטיפ הדוקם וזה אמנם עצוב לשמוע אך עליכם לדעת, אם האינסטלטור יזהה שאתם נמצאים במצב של מצוקה ולחץ, אולי הוא ירשה לעצמו לנצל את זה. אגב, זה לא אומר שהוא עושה את זה מתוך רוע, אבל אם הוא יצטרך לבוא אליכם SOS בשעת לילה מאוחרת או בשבת, הוא בוודאי יגבה מכם מחיר יקר יותר על העבודה. בכל אופן, לפני שאתם ממהרים להזמין את האינסטלטור, בדקו את המחיר המומלץ לצרכן שמקובל לגבות על העבודה שאתם צריכים שהוא יבצע.
 
אנחנו יודעים, אינסטלציה זה תחום מורכב ויש מקרים שבהם תדעו איפה האינסטלטור מתחיל, אך לא תדעו איפה הוא מסיים. עם זאת, המטרה שלכם היא לקבל איזו שהיא הערכה לגבי המחיר, אפילו בכלליות. אם יש לכם סתימה באסלה למשל, בררו מראש עם האינסטלטור כמה עולה לפתוח סתימה סטנדרטית ואילו אלמנטים עשויים לייקר את המחיר.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים