מסופון לעסקים - למה אי אפשר בלעדיו?

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום יעוץ כלכלי ופיננסי

פורסם: 19/1/2021
בעידן המודרני של ימנו, כולנו, במיוחד בעלי העסקים שבנינו לא יכולים להרשות לעצמם לבזבז זמן. בזבוז זמן בעסק ועבודה לא יעילה הם כמו נזילה בצנרת עבור בעל עסק מצליח. לרגע אולי אפשר להתעלם אבל בסופו של דבר החור יביא לדליפה כזו שתדרוש סתימה.

בזבוז זמן וחוסר יעילות מתבטאים בכסף בעולם החדש. אם אתם לא מצליחים להגיע לספירת מלאי הנעשית בצורה יעילה אתם מביאים לכך שאתם נאלצים להעסיק את העובדים שלכם שעות נוספות בזמן שהיו יכולים לעשות דברים אחרים. במקרים חמורים אנו מדברים על שימוש בכוח אדם שלא לצורך העולה לכם כסף יקר. מעבר לכך, הציוד, המלאי של בית עסק הוא המנוע המזרים את הפעילות השוטפת. כך שלמעשה, השמירה עליו היא כמו שמירה על הכסף שלכם ממש. איבדתם סחורה, איבדתם כסף. לא ניהלתם נכון את ספירת המלאי, איבדתם כסף וכן הלאה.

מה ניתן לעשות בנידון?
אנחנו חיים בעת המודרנית, בני האדם הגיעו לירח ועדיין בתי עסק רבים מתעקשים לעבוד בשיטות פרימיטיביות למדי. בעוד הטכנולוגיה מתקדמת והולכת קדימה, החברות הללו מתעקשות להישאר מאחור ולספור בעל פה. היום, ניתן להיעזר במחשבים ניידים אישיים מיוחדים לכל עובד דרכם תוכלו לספור מלאי, להעביר סחורה ממקום למקום, לנהל את העובדים ולעשות הכול בזמן אמת כך שלא תאבדו סחורה במקרה של עובד שהגיע קצת לא מרוכז ליום העבודה והתבלבל בספירה. היכן ניתן להשיג את כל הטוב הזה? בלי כל בעיה...

מה זה מסופונים ומה ניתן להשיג באמצעותם?
מחפשים מחשבים אישיים לכל עובד שיעזרו להם לנהל את העסק ביעילות מקסימלית? בדיוק בשביל זה הומצאו 'מסופונים'. מסופונים, נקראו כך בעקבות המילה 'מסוף' המתארת עמדה בה בודקים מוצר עבור ספירה. מסופונים לעומת זאת מאפשרים לכם לספור את המלאי מרחוק בעזרת שלט קטן המזהה את הברקוד. כך אתם לא תלויים בזיכרונו של העובד אלא יכולים לתת לו את המכשיר שידווח לכם ולמנהלי השטח שלכם בדיוק איזו סחורה נמצאת היכן על מנת שלא תאבדו דבר. כאמור, מסופונים מאפשרים לכם גם לנהל את העובדים, להעביר סחורה בין מחסנים ולעשות הכל בצורה דיגיטלית, יעילה ונוחה.

מסופונים מגיעים במגוון צורות עם פיצ'רים אחרים בכל פעם על מנת שכל מנהל יוכל למצוא את המכשירים הנוחים ביותר לעבודה עבורו ועבור הצוות שלו. הרי כל בית עסק עובד בצורה קצת שונה והמטרה היא שתצליחו לנהל הכל עם מינימום מאמץ מצידכם. מסופונים לא נמכרים במחיר גבוה במיוחד וחשוב לזכור בסופו של דבר, כי לעיתים שווה להוציא כסף פעם אחת על מנת לשמור על הסחורה שלך לעוד זמן רב.
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים