החלטת לרענן את הבית - מדוע חשוב להיעזר במומחים לריהוט?

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים

פורסם: 17/1/2021
המגמות החדשות ביותר לעיצוב פנים הבית לשנת 2021 מלמדות שהטרנדים בעיצוב הפנים ששלטו בשנים האחרונות, שומרים בביטחון על עמדותיהם, כך שלא צפויים זעזועים אסתטיים בעונה החדשה. כלומר, העיצוב ממשיך להתפתח לעבר יצירת סביבה נוחה מאוד לבני אדם ומכאן לשימוש בחומרים טבעיים, בגוונים טבעיים וברהיטים שמציעים נוחות.

מומחה לריהוט הבית יוכל להדריך אתכם באשר לעיצוב פנים הבית בשנת 2021 שאמור לאפשר רוגע, התחשבות והשראה ליצירתיות ולתקשורת. הטרנד כאן לא מכתיב סגנון, קישוטים או גוון, אלא יותר רגישות להעדפות של האנשים עצמם. מי שיוכל לסייע לכם לממש את הרעיונות הללו הוא המומחה לעיצוב ולריהוט הבית. הדגש על קיימות הוא מכנה משותף נפוץ בעיצוב הבית. אלמנטים טבעיים מוחדרים באופן פעיל לסביבה הביתית – לריהוט, לריצוף או לקירות – בעזרת:
  1. שימוש בעץ ובאבן המסורתיים.
  2. שימוש בעיצובים תעשייתיים שעושים שימוש חוזר בפלסטיק.
  3. צמחים – שנמצאים בראש רשימת העיצוב העדכני – גנים ירוקים אנכיים ותלויים או מסודרים בעציצים רגילים. זה לא מפתיע שקישוטים בצבע ירוק הם המקובלים ביותר השנה.
תשומת לב לעיצוב דירות קטנות בסביבה אורבנית
הדירות של רוב האנשים המתגוררים בערים הן קטנות, יחסית. אם גם אתם גרים בדירה קטנה, מומחה בתחום העיצוב יוכל לעזור לכם להתמקד וליעל את המרחב כדי שהחדרים לא ייראו סתם כמו קופסאות לבנות וצרות. למשל, הוא ידריך אתכם, לדוגמה:
א. לבחור בשולחן בגוונים חמים, בין אם אתם מעדיפים פינות אוכל עגולות או מרובעות, ולהציב מחיצה (מזכוכית או מגבס חלק), שלא מגיעה לתקרה ומאפשרת למקם בנוחות רהיטים גדולים.
ב. להשתמש בצבע עז כדי להדגיש את נקודת המוקד בחדר.
 
פשטות, נוחות ומינימליזם אופייניים למרבית הפרויקטים בתחום עיצוב הפנים שנוצרים היום, וזה לא ישתנה בעתיד הקרוב. לכן, כשאתם בוחרים את ריהוט הבית, המעצב בוודאי ינחה אתכם לבחור בגוונים ניטרליים ובקווים גרפיים שלא מסיחים את הדעת ומאפשרים לכם להתמקד ברגיעה, בתקשורת או בעבודה. בתוך הבית, כל דבר אמור להיות מוערך כפריט או עיצוב שיוכל לספק נוחות ושקט, כשאתם ממש זקוקים לכך.

בית היברידי – הסטנדרט החדש
אורח החיים המודרני משפיע ישירות על תכונות חללי הפנים של שנת 2021. התקשורת הדיגיטלית בכול רחבי הבית, מאפשרת לאנשים לעבוד מהבית. המשמעות היא שבנוסף למתקנים המסורתיים לבילוי, לבידור ולפעילויות היומיומיות, יש לדאוג גם לריהוט שתציבו באזור העבודה המיוחד, כך שישתלב בעיצוב הבית. במקום ההפרדה הרגילה בין החדרים, תוכלו ליצור חללים לשימוש מעורב שבו העבודה משולבת במנוחה, וגבולות האזורים משתנים בקלות. הפריסה יכולה לכלול מפלסי רצפה שנים, כאשר החדרים נראים כאילו הם עוברים האחד לתוך השני. פינת העבודה מחוברת באמצעות ספרייה משותפת, ומיטת השינה ממוקמת ממש כאן, אבל מאחורי דלתות הזזה.
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים