לשמור על אורח חיים בריא באמצעות טכנולוגית בידה יפני

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום אירוח ונופש

פורסם: 20/2/2020
הבחירה והשאיפה לאורח חיים בריא הינה שאיפה של מה בכך, למעשה, אף אחד לא באמת רוצה לוותר על כך אבל לעיתים לא יודע מאיפה להתחיל. רוצים לשמור על אורך חיים בריא? קבלו את הטכנולוגיה החדשה שתעשה את זה עבורכם קל ויעיל- בידה יפני חדשני שכבר הצליח לכבוש את העולם ונחשב למוצר היוקרתי ביותר בשוק. לא עוד שינוי מבנה האסלה, השירותים וכל מה שקשור בכך, מהיום בזכות טכנולוגיה מתקדמת זו אפשר לשמור על היגיינה מושלמת גם מבלי לשנות סדרי עולם. היום כל מה שאתם צריכים זה לרכוש מושב אסלה חכם והנה אתם כבר בטוחים ומוגנים ממחלות, תחלואות קשות ובעיקר חוסר היגיינה. בשלב הזה אפשר בהחלט להיפרד גם מנייר הטואלט ומעלויות בלתי נגמרות והוצאות מיותרות.


התקנת מושב אסלה עם בידה יפני

השילוב של משוב אסלה עם בידה יפני אמר את דברו, כעת אפשר להפוך כל בית או משרד ליוקרתי ביותר ולהפגיש את המוצר הטוב הזה עם מי שרוצה להכיר אותו. לא, אין צורך לשנות את מבנה האסלה או להחליף אותה, למעשה אפשר לקנות את המושב יחד עם הבידה ולהתחיל ליהנות מהיגיינה בכל מקום. המתקן עצמו מאוד פשוט להתקנה, לא ידרוש מכם הוצאות נוספות והכי חשוב? לא תהיו תלויים בשום איש שירות, לא כאשר אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם. לסיכום דבר, בידן יפני יודע להתאים את עצמו אליכם ואל הסביבה והכול בזכות היכולת שלו שלא לחייב אתכם להישען על איש מקצוע או מתקין.


מהם המרכיבים של הבידה היפני?

בידה יפני מרכיב בתוכו שטיפה קדמית ובו זמנית אחראי גם על שטיפה אחורית והכול במים נעימים ומותאמים לטמפרטורה הנדרשת. לצורך העניין, יש זרימה המותאמת לקיץ או לחורף – כאמור מים קרים או חמים. כמו כן מכיל הבידה גם מייבש אוויר חם ומתכוונן וזה חוסך מכם את כל הוצאות הטואלט שעד כה הוצאתם. לאחר כל שימוש יופעל דאודוריזר אוטומטי חזק במיוחד והכול באמצעות שלט אלחוטי נוח לשימוש לצד משטח מגע מואר. במסגרת זו חשוב לציין פונקציה המבוססת גם על סגירה שקטה הן של המושב והן של המכסה עצמו לרבות מושב מחומם עם בקרת טמפרטורה מתאימה. כחלק בלתי נפרד מכל זה אי אפשר להתעלם גם מסביבה ירוקה וחסכון באנרגיה, קלות הניקיון, הסרה בלחיצת כפתור קלה והפעלה פשוטה באמצעות השלט שכבר הוזכר.
בסיכום דבר, בידה יפני הוא בהחלט הפתרון המושלם הן בהיבט החסכוני והן בהיבט ההיגייני וזאת כנראה הסיבה לדרישתו התכופה הן בארץ והן בעולם. למען הסר ספק כאן לא יידרש מכם לעשות שום שינוי במבנה ובאמצעות בידה זה כל מה שיידרש מכם הוא רק להחליף את מושב האסלה עצמו.
 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים