פרסום בפייסבוק: איך נגביר את כמות הלייקים?

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום פתרונות אינטרנט

פורסם: 21/8/2019

אם יש לכם עמוד עסקי, ידוע כי כמות הלייקים בעמוד שלך מצביע על הפופולאריות של העמוד שלכם, על אהדת הקהל את המותג שלכם ועוד. ככל שיש כמות לייקים גדולה יותר בדף עסקי בפייסבוק, כך יש סיכוי גבוה יותר שתצליחו להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. לכן, אם אין לכם מספיק לייקים בדף הפייסבוק העסקי שלכם, זה הזמן לעשות את כל מה שצריך על מנת להגדיל את כמות הלייקים בדף.

 

כיצד תגדילו את הלייקים בעמוד העסקי שלכם


על מנת להגדיל את הלייקים בעמוד העסקי שלכם, בשלב הראשון עליכם לבצע אופטימיזציה לדף הפייסבוק שלכם. חשוב שתבחרו עבור הדף העסקי שם קליט וכן, חשוב מאוד שתכילו בדף העסקי את כל המידע הנחוץ והחשוב אודות העסק שלכם כגון: דרך ליצירת קשר, הוראות הגעה, שעות פתיחה, לינק לאתר ועוד. מלבד הפרטים הטכניים והחשובים, חשוב מאוד שתשתפו תוכן איכותי, רלוונטי ומעניין בדף בהתאם לקהל היעד שלכם. מעבר לטיפול העמוד העסקי, חשוב מאוד שכל פוסט שאתם מעלים בעמוד העסקי שלכם, ישותף גם באמצעות הפרופיל האישי שלכם. בסופו של דבר, עליכם לדעת שהאלגוריתם של פייסבוק מקדם דפים כמה שיותר "חברתיים", מכיוון שכל מהותה של פייסבוק היא חברתיות. לכן, כאשר האלגוריתם מזהה דף פעיל, בעלי תכנים איכותיים שבהם יש תגובות, שיתופים, לייקים ועוד, כך הוא יסמן את הדף כדף שכדאי לקדם.

 

קידום בפייסבוק


לאחר שביצעתם אופטימיזציה לדף פייסבוק שלכם והחלתם להעלות בו באופן מסודר תוכן איכותי ורלוונטי עבור קהל היעד שלכם, זה הזמן שלכם לקדם את הדף באופן אקטיבי. על מנת שהעמוד יקודם בפועל, יש צורך לקדם אותו ברשתות חברתיות אחרות כגון: אינסטגרם, גוגל פלוס ועוד. כמו כן, יש צורך לקדם אותו בניוזלטור אשר אתם מוציאים לרשימת התפוצה של הלקוחות שלכם ולקדם אותו על ידי צירוף לינק לחתימת המייל שלכם. כיום, פייסבוק מציעה פלטפורמות בהן ניתן להגדיל את מעגל האוהדים של כל דף עסקי באמצעות קידום ממומן של הפוסטים שלכם בעמוד העסקי, איסוף לידים ועוד.

מדובר בתהליך די פשוט. על ידי יצירת קמפיין פרסומי בפייסבוק לדף העסקי שלכם, בחירת קהל היעד לחשיפת קמפיין זה באמצעות טרגוט וקביעת תקציב יומי, ניתן ליצור קמפיין יעיל מאוד שיגדיל את כמות האוהדים שלכם ויסייע לעמוד שלכם לקבל יותר לייקים. לפלטפורמה אשר מסייעת לקדם דף עסקי בפייסבוק באמצעות האפשרויות שהוזכרו לעיל קוראים: Facebook Ads

אם אינכם מצליחים להגדיל את כמות הלייקים לדף העסקי שלכם בפייסבוק באופן עצמאי, כדאי מאוד שתבחרו באנשי מקצוע העוסקים בתחום של קידום בפייסבוק. אנשי מקצוע מעין אלה מכירים את הפלטפורמה בצורה הטובה ביותר ויודעים כיצד לסייע לכל דף עסקי להיות נוכח יותר בפייסבוק, מקודם יותר ואהוד על ידי קהל לקוחות פוטנציאלים גדול יותר.

 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים