יתרונות כרטיס ביקור דיגיטלי של חברת AUTOCARD

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום פתרונות אינטרנט

פורסם: 23/9/2018
כרטיס ביקור דיגיטלי מספק לבעליו שפע של יתרונות. במקרים רבים, הוא נועד להחליף את הכרטיס הביקור המסורתי שמודפס על נייר ואשר, לרוב, נשלח באמצעות הדואר, או נמסר בעת פגישה פנים אל פנים. כרטיס ביקור דיגיטלי יכול להישלח באמצעות מכשירים דיגיטליים, דוגמת מחשבים, טאבלטים, מכשירי טלפון חכמים ועוד. הכרטיס עצמו מעוצב על פי צרכי בעליו ובעיצוב מושקעת מחשבה רבה. יש בו את כל האלמנטים הנדרשים דוגמת לוגו, תוכן ומידע רלוונטי ממוקד וחשוב. שכולל פרטים על העסק, מיקומו, תוכן פעילות וכדומה. לצד כל אלו מופיעים פרטים על בעלי הכרטיס תפקידיו ומידע חשוב נדרש אחר.

כרטיס הביקור הדיגיטלי של AutoCard

חברת AUTOCARD מייצרת כרטיסי ביקור דיגיטליים  ומספקת שירותים מקיפים בתחום לקשת רחבה של לקוחות. החברה מפתחת את הכרטיסים באופן מקצועי, כך שמשולבים בהם יתרונות רבים. יתרונות כרטיס ביקור דיגיטלי של חברת AUTOCARD מאפשרים לבעלים ביצוע מספר רב של פעולות כדלקמן:
מגוון אפשרויות שיתוף – ניתן לפרסם ולשתף את הכרטיס הדיגיטלי בכל הרשתות החברתיות המובילות ובהם: ווטסאפ, פייסבוק וכן, לשלוח אותו במייל, בהודעות SMS לנמענים שונים. שליחתו תהווה הקדמה חיונית לקראת כל פגישה. הוא ייצור רושם ראשוני מעולה וכל מקבל יכול לשלוח אותו הלאה למשתתפים אחרים בפגישה או למתעניינים אחרים.
שמירת הכרטיס במכשיר - ניתן לשמור אותו  ברשימת אנשי הקשר או כאפליקציה בדף הבית בנייד ולשלוח אותו בקלות  על פי  הצורך ובהתאם לנסיבות.
כל הקישורים לעסק – כל הקישורים לעסק נשמרים במקום אחד והדבר תורם ליעילות ולנוחות מרבית. ניתן לקבל ולשלוח מידע מגוון באמצעות מייל, שיחה, אתר אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם ועוד. כך, ניתן להפנות מתעניינים לתכני יו טיוב, לגלריות, לאתרי ניווט מובילים דוגמת וויז ועוד.
מאגר לקוחות – המידע נשמר במכשיר ועל ידי כך נוצר מאגר לקוחות אותו ניתן לנצל בנסיבות שונות דוגמת: למשלוח תזכורות, לשיווק חוזר, לפנייה חוזרת טלפונית או בהודעות ועוד.
תצוגת מפה וניווט - ניתן להשתמש באפליקציות ניווט מובילות באמצעותו כדי להוביל את הלקוח, הספק, האורח או כל אחד המבקש לבקש לבקר בעסק.
שילוב סרטוני וידיאו – ניתן להעלות באמצעותו סרטוני וידיאו אותם ניתן לנצל בהזדמנויות שונות. בפגישה ראשונה נהוג לשלוח פרטים בסיסיים אבל במהלכה או לאחריה ניתן לשלוח גם סרטני וידיאו שיוסיפו לתוכן הפגישה. במקרים ובנסיבות אחרות ניתן לשלוח את הסרטונים כבר בעת העברת הפרטים הראשוניים. בכל מקרה תוכן זה יוסיף עומק ומימד.
מומלץ לקבל שירותים אלו מעסקים המתמחים בעיצוב כרטיסי ביקור דיגיטליים. יש חשיבות לעיצוב נכון שיספק את הרושם הראשוני הנכון על העסק ונציגו. מומחי החברה ילמדו על העסק ויעצבו את הכרטיס יחד עם הלקוח אשר מכיר טוב מכולם את העסק שלו. יחד עם זאת, הם ידאגו לכל האלמנטים המקצועיים שהופכים את המכשיר לבעל יתרונות ניכרים בכלל ועל אחרים מסוגו בפרט.
כרטיס הביקור הדיגיטלי של חברת AutoCard הוא כרטיס הביקור הדיגטלי המתקדם ביותר הקיים בשוק.
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים