יוצאים לרילוקיישן? 3 סיבות טובות לקחת ייעוץ מקצועי לדרך

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום אימון עסקי

פורסם: 22/4/2018

 

איך אומרת ההגדה שקראנו לא מזמן בליל הסדר "כולנו חכמים, כולנו נבונים"? לעיתים, נראה, כי זהו בערך הדבר העיקר אותו זוכרים בני ישראל לאורך כל ימות השנה, ולא רק בליל קריאת ההגדה. כי כולנו בטוחים, לפחות במרבית הזמן ובמרבית התחומים, כי אנחנו יודעים הכל ושום עזרה, הכוונה או ייעוץ אינם נדרשים לנו. לפעמים זה נכון, לפעמים זה לא נכון, אבל לא נורא, ניתן להחליק עם הטעות שנעשתה מחוסר ידע, אבל לפעמים, כמו במקרים של רילוקיישן, חוסר בייעוץ מקדים עלול להוות את לשון המאזניים בין רילוקיישן שהוא חוויה מעשירה ונעימה לבין סיוט מתמשך. אז בואו נסכים, שעד שאין לנו ניסיון בשינוי מסוג זה, או שלא חיינו במקום מסוים כתושבים ולא כתיירים - המידע שבידינו שגוי, או, לכל היותר לוקה בחסר במידה שמצריכה מאיתנו שימוש בשירותי ייעוץ לוקיישן.

ייעוץ רילוקיישן - במה הוא עוסק?

לרילוקיישן ישנם אספקטים רבים ומגוונים - מההחלטה על בחירת האביזרים, הריהוט ומוצרי החשמל שיעברו איתכם לחו"ל ועד למציאת מוסדות החינוך בהם ילמדו ילדיכם שם. בכל אחד ואחד מהאספקטים הללו, תזקקו לעזרה, הכוונה וייעוץ מקצועי. כך שהמושג "ייעוץ רילוקיישן", בעצם, עוסק בכל אחד מהצדדים והאתגרים איתם אתם עשויים להתמודד מרגע ההחלטה על הרילוקיישן ועד להשתלבות המושלמת שלכם במדינת היעד.

 

>>> רגע לפני הרילוקיישן דברו עם אושן!

 

האם כל מי שמבצע רילוקיישן זקוק לסוג ייעוץ כזה?

כפי שכתבנו בפתיחה, חוסר מידע עלול לפגוע בחוויה, כך שברור שמי שמעולם לא ביצע רילוקיישן, יזדקק לרמה מסוימת של ייעוץ. יחד עם זאת, למשל, משפחות עם ילדים (בלא הבדל בגילאי הילדים) יזדקקו לייעוץ נרחב ומפורט הרבה יותר מאשר רווק שגר בדירה שכורה ומרוהטת, וכל מה שהוא צריך לעשות הוא לארוז את המזוודה שלו ולעלות על מטוס. כך שהגיוני לגמרי, כי ככל שהמצב מורכב יותר, הייעוץ לו תזדקקו חייב להיות מקיף, מפורט ומקצועי יותר.

 

כיצד בוחרים חברה לייעוץ רילוקיישן?

כאן, קובעים מספר פרמטרים: הראשון בהם הוא היקף הייעוץ לו אתם נזקקים - אם אתם נזקקים למישהו שייתן לכם מידע בסיסי אותו אתם יכולים למצוא לבדכם ברשת, רק שהתעצלתם לגגל - כמעט כל חברה העוסקת בכך עשויה להתאים. לעומת זאת, אם אתם זקוקים לטיפול ולתמיכה נרחבים יותר, תצטרכו לבחון היטב את רמתה המקצועית של החברה. הפרמטר השני, שקשור לראשון הוא היקף הניסיון של החברה. במרבית המקרים, מקצועיות הינה תוצר של ניסיון בשטח. כך שם כאן, ישנה הפרדה בין חברות קטנות וחסרות ניסיון לבין חברות וותיקות, מקצועיות ובעלות ניסיון, אשר יכולות להקל עליכם את התהליך באופן מושלם.

 

זיכרו, בחירת החברה הנכונה יכולה להבטיח לכם חוויה אמיתית במלוא מובן המילה, כך שכדאי לעשות בירורים מקיפים, לפני ההחלטה על החברה שתלווה אתכם לאורך התהליך.

 

© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים