טיפים מנצחים לבחירת טכנאי מק לעסק שלך

מאת:  צוות האתר
מנהלת פורום מחשבים

פורסם: 30/1/2017

משפחת אנשי המק היא משפחה מאוד מובחנת מבחינה עסקית בגלל השימוש המובהק שלהם במוצרי מק, ומשום כך עליהם להיעזר גם במעבדות ובשירותים שמיועדים במיוחד להם בגלל פילוסופיית החברה שמעודדת ותומכת רק בשימוש באנשים המורשים ומוסמכים על ידיה ובחלפי מקוריים בלבד.

המחיר הוא בהתאם, כמובן, אבל הגאווה המקצועית מחייבת אותם להשתמש רק בישרותי טכנאי מק מוסמך ואמין. החומרה של אפל והמק נחשבת לחזקה ולאיכותית ולכן בדרך כלל יש לה פחות תקלות אופייניות שיש למחשבים רגילים, אבל גם להם זה קורה ולכן חובה למצוא מישהו שמבין בזה ועושה את זה בצורה מוסמכת ומקצועית, במיוחד כאשר מדובר במכשור ובמחשבו עסקי. אי אפשר להשבית עסק שלהם בגלל תקלות כאלה ולכן זמינות טכנאי המק שלכם חשובה מאוד.

למצוא רק מומחי מק מוסמכים

מחשבי מק לא יכולים לזיף תוכנות ושאר חלפי ומרכיבים ולכן בין אם מדובר בבלאי או בתקלות ותאונות בלתי צפויות עסק יהיה חייב טכנאי מק מוסמך על ידי החברה, משום שאי אפשר להשתמש בשירותי חאפרים במקרה כזה. כל עדכון תוכנה וכל שדרוג של אפל ישתבש כאשר תנסו לעקוף טכנאי מק מוסמך ולהשתמש בשירותי מישהו שאינו מורשה לעסוק בכך. באפל מעדיפים שרק מומחים שלהם יתעסקו בפתיחת כל מחשב וחומרה שלהם, ולכן עליכם למצוא טכנאי מק שמוסמכים על ידם לא רק בגלל המומחיות אלא גם בגלל טיפול לא נכון בתקלה שתגרום לכם לשלם יורת כאשר תבחרו לתקן אותה הפעם במעבדה מורשית של מק. חסכו לעצמכם את קיצור הדרך הזה משום שאז יגלו את המעקפים האלה ולא יסכימו להבליג על כך.

היכרות טובה יותר עם המוצרים המקוריים

מחשבי מק ומוצרים אפל על כל החלפים והאביזרים הייחודיים שלהם אמנם יקרים יותר, אבל אין לכם ברירה בעסק אלא להשתמש רק בטכנאי המק המוסמך להחליף חלקים או לטפל בתקלות תוכנה. הסיבה היא שאם זה יגיע לכדי החלפת לוח אם או כל חלק שהוא רק במעבדה מורשית תוכלו לקבל את החלק המקורי ובעסק שדורש עבודה עם המחשוב הכי איכותי לא תוכלו להתפשר ולקחת טכנאי מק שאינו  מוסמך לכך. בכל הכבוד לטכנאים שמעריכים את עצמם וחושבים שהם יכולים לעבוד עם כל דבר, זה עדיין לא מומלץ ג בגלל אחריות וביטוח. הנזק שייגרם עלול להיות בלתי הפיך ולגרום להוצאות גדולות הרבה יותר.

© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים