משרד חקירות במעקב אחר אישה הבוגדת בבעלה

מאת: חוקר פרטי אמנון רודס
מנהלת פורום חקירות ומעקבים

פורסם: 9/2/2011
למשרדי בנשר בחיפה הגיע ערן, עובד היי טק חרוץ, אבא לשניים. לאחר לבטים פנה אלינו למשרד החקירות. הצגתי את עצמי כחוקר פרטי וערן החל לספר לי את סיפורו. "אני כל בוקר יוצא בתשע מהבית וחוזר בתשע". "אישתי, עובדת בנק, המטפלת בצהריים בשני ילדינו, וחוזרת לעבודה. יש לנו כסף שמספיק לנו לשמור על רמת מחייה סבירה, לא יותר". 
ערן המשיך בסיפורו והבנתי ממנו שאשתו התרחקה ממנו לאחרונה והיה משוכנע שזה קורה בשל אילוצי עבודה בבנק שעובדת בו. ערן פנה למשרד חקירות כמוצא אחרון לאחר שהבין שהוא לא מאושר בנישואיו, ואשתו הפכה להיות שותפה לדירתם ולא בת זוג שאוהבת. למרות זאת ערן לעולם לא בגד באשתו, ועלה בו חשד שאשתו בוגדת בו. 

בגידות  הן עניין שבשגרה למשרד חקירות. זה מקובל שאם יש חשש לבגידה מצד אחד מבני הזוג, זה לגיטימי ואף מומלץ לפנות לחוקר פרטי בעניין. למה להיות לחיות בחשדות וספקולציות כלפי בן הזוג השני? 

משרד החקירות גילה מיידית בתחילת החקירה כי האישה הוצאותיה הכספיות לא גדלו כפי שקורה לאנשים שבוגדים המוציאים כסף על מלונות, ארוחות וכדומה. החל להתבצע מעקב אחר האישה והתגלה כי האישה מנהלת רומן עם קולגה שלה מהבנק. למרות זהירותה בלהסתיר את הרומן גילנו זאת מייד. 

השניים נהגו להפגש בדירה השייכת לגבר כשאר כל אחד יצא להפסקת צהריים בנפרד. שניהם נסעו יחדיו לדירה מספר פעמים בשבוע, וצוות החקירה תפס אותם מתנשקים בחניון הדירה. המגע בינהם אובחן לראשונה שכן עד כה היו מאוד זהירים לא לעשות זאת בפומבי.  ממצאי החקירה הועברו לערן.

ערן סיפר על החקירה לאשתו שהודתה מייד בבושת פנים על בגידתה. ערן הראה לה את התמונות שרואים אותה מתנשקת עם הקולגה שלה, ואף אמר לה שיש ברשתו תמונות אינטימיות שלה ושל הבחור אף שלא היה לו.  ערן ואשתו נפרדו, יחד עם זאת, שניהם חשו הקלה, שכן הסיפור הזה נגמר וכל אחד יכול ללכת לדרכו.
 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים