תמונות שוות אלף מילים ולא תמיד חייבות להיות בתשלום...

מאת:  איל קליין
מנהלת פורום פתרונות אינטרנט

פורסם: 2/2/2010

שימוש במאגרי תמונות הוא נחוץ וחיוני לכל חברה שבונה ומעצבת אתרים. גם לאנשי אינטרנט ובעלי אתרים המעדכנים את האתר שלהם מפעם לפעם ועליהם להוסיף תמונות. תמונות מוגנות ששימוש באופן חופשי בהם ויש לקבל רישיון בכדי להציג תמונה באתר. 
למרות זאת, יש אנשים טובים באינטרנט אשר מאפשרים לגולשים להשתמש בתמונות האתר לצורך פרטי או אף מסחרי. אתרים אלה עם מאגרי התמונות מכילים תמונות רבות, רקעים, טקסטורות ועוד. 

יש לקרוא את תנאי השימוש בתמונות לפני השימוש בהן. לרוב ההסתייגויות הן לא רלוונטיות לשימוש באתרים. לפניכים רשימת אתרים בעלי מאגר

 

אתר freerangestock.com

מאגר תמונות - free rabge stock  מאפשר להוריד מהאתר תמונות באיכות גבוהה בגודל של 2400X1600 לפחות. השימוש בתמונות הוא גם לצרכים מסחריים ויש להרשם תחילה לאתר.
 
מאגר תמונות חינמי
 
 
 

אתר Stock.XCHNG

אתר Stock.XCHNG  הינו מאגר תמונות חינמי מהמובילים בעולם. במאגר תמונות זה יש יותר מ-400 אלף תמונות וניתן לקבלן בחמישה גדלים שונים. בנוסף, ניתן לדעת כמה גולשים הורידו תמונה לצורך שימוש. 

  מאגר תמונות חינם
 
 
 

אתר everystockphoto.com

everystockphoto הוא מנוע לחיפוש לתמונות . השימוש בתמונות הוא בהתאם לרישיון שמצורף לכל תמונה. תוכלו למצוא תמונות שיש לתת קרדיט לצלם או להכניס קישור באתרכם לטובת הצלם. יחד עם זאת, תמצאו גם תמונות לשימוש חופשי לחלוטין.  במאגר תמונות זה ניתן לדרג תמונות, לתייגן ואף לכתוב תגובה. יש לבצע הרשמה לאתר בתחילה. 

 

מאגר תמונות בחינם
 
 
 

אתר morguefile.com

 

אתר  morguefile מכיל מאגר תמונות דיגיטליות לשימוש חופשי (יש לקרוא את תנאי השימוש בתמונות) . מאגר תמונות זה  ישרת נאמנה מאיירים, אמני קומיקס, מעצבי אתרים ועוד. 

מאגר תמונות חינם
 

  

אתר mayang.com/textures

 אתר Mayang’s Free Textures מכיל טקסטורות ברזולוציה גבוהה של חומות לבנים, עלים, צבעים עם אפקטים, מים ועוד רבים
הוא מאגר תמונות טקסטורה באיכות גבוהה. בין יתר התמונות ניתן למצוא טקסטורות של חומות, עלים, מים, צבע עם אפקטים ועוד.
 
 
 
מאגר תמונות

 

אתר photogen.com


זהו מאגר חינמי של תמונות רבות. יש להרשם לאתר לצורך הורדה.
 
מאגר תמונות חינם
 
 
 

אתר imagebase.davidniblack.com

אתר ImageBase  מכיל תמונות באיכות גבוהה ואף תבניות מעניינות של  PowerPoint. התמונות להורדה לשימוש חינמי אך יש לקרוא את תנאי שימוש.

 מאגר תמונות
 
 
 
© כל הזכויות שמורות לאתר The Pros - אינדקס עסקים ובעלי מקצוע , האתר מקודם על ידי חברת EKDESIGN בניית אתרים ע"י בניית אתרים