מדור ייעוץ עסקי ניצן ברזני

חפש נושא
חפש מקצוען

 פיתוח עסקי

כניסה לפורום המדור  מנהל/ת המדור:  ניצן ברזני

חולם לפתוח עסק ולהיות עצמאי, אך לא יודע כיצד?  יש לך כבר עסק , אך לא  הוא מניב רווחים כמו שציפית?  אתה חושב על פיתוח עסקי של העסק שלך , אך לא יודע מאיפה להתחיל? 

אתה צריך יועץ עסקי! הדרכה בהקמת עסק. הדרכה בעסק קיים. פיתוח תוכנית עסקית. ניהול משברים בעסק.

מדור ייעוץ עסקי הוקם במטרה לספק מידע בתחום הייעוץ העסקי והאסטרטגי. מהו בעצם יועץ עסקי ומה תפקידו? האם כדאי לשכור יועץ ואם כן אז כיצד לבחור את היועץ העסקי שלכם? איך לבנות תוכנית עסקית?  במדור תוכלו לקרוא על כל אלו ועוד,  לשאול שאלות וליצור קשר עם ניצן ברזני.

 ניצן ברזני
לפרטים נוספים
לפרטים נוספים
הצורך בחברת שליחויות מאת:  צוות האתר
הצורך בחברת שליחויות

כיום אנשים רבים משתמשים בחברה חיצונית שתקיים להם מערך שליחויות וכך לא רק שנחסך כסף אלא הרבה כאב ראש לגבי ההתעסקות בצי אופנועים משלך, בעיקר לחנויות מכירה ועסקי מזון מהיר. חברת שליחויות יכולה להתאים גם לאנשים פרטיים שזקוקים להעברה של מוצר מסוים למקום אחר למשל בעת מעבר דירה או העברה או מכירה של הפריט.

להמשך קריאה על הצורך בחברת שליחויות 
Co-petition מעגלי כח כמנוף לקידום עסקי

CO-PETITION  - שיתוף פעולה בין בעלי עסקים להם שוק משותף לקידום התצואות העיסקות שלהם.במאמר נציג צורות אפייניות לשיתופי פעולה מוצלחים

בשיווק לחו"ל אחד הנושאים המורכבים לבחירה הוא זיהוי התערוכה הנכונה להשתתף בה. השתתפות בתערוכות ליצואן מתוקצבת באלפי ועשרות אלפי דולרים בעוד שבתערוכה בחו"ל העלויות יכולות להיות גבוהות פי שלש ויותר מאשר בארץ. עלות הטעות בכסף ובזמן הינה עצומה ביחס לעסק הקטן והבינוני ולכן הכללים המוצעים כאן מיועדים ליצואן מתחיל המציג בפעם הראשונה בחו"ל, אך הם תקפים גם להשתתפות בתערוכות בישראל.
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקר פרטי | חדרי שינה | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל