עיצוב הבית

חפש נושא
חפש מקצוען

 אדריכלות ועיצוב פנים

מציג תוצאות 1 - 7 מתוך 7 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

חיתוכי לייזר לדלתות עץ מעוצבות

חיתוכים בלייזר ניתן לבצע על גבי מגוון גדול של חומרים, הפעם נתמקד בחומר הגלם עץ ואפשר לייצר מהם מוצרים מקסימים גם מפריטים קטנים מאוד וגם פריטים גדולים כגון דלתות עץ מעוצבות וריהוט עץ.

שימוש בשירותיהם של מעצבי פנים מקצועיים  וטובים בעת בנייה הבית או הדירה החדשה שלכם יכול לחסוך לכם זמן רב וכסף יקר - הנה כמה נקודות שכדאי לדעת בנושא.

צביעת דירה – טיפים שימושיים

מדריך מיוחד עם כמה טיפים חשובים ושימושיים למדי שיסייעו לכם בקבלת ההחלטות בכל נוגע לתהליך צביעת הבית או הדירה שלכם.

אריסטו-שופ עושים לכם סדר בחדר הכביסה

מכונת כביסה היא ללא ספק מוצר חשמל חיוני כיום בכל בית בישראל - בכתבה לפניכם נציג לכם את החידושים המרכזיים והחשובים בתחום. וגם איך ניתן לשלב את המכונה בחדר הכביסה או בחלל הבית בצורה טובה ונכונה.

שבו בבקשה - פינות ישיבה לבית

הבנייה הכפרית בארץ שהחלה לפני כ-20 שנה והובילה להקמתם של ישובים בפרברים עם בתים חד-קומתיים ודירות גן, הפכה כל בית בעצם, למרחב גדול שצריך גם את הריהוט המתאים.

איך לבחור חלונות אלומיניום לבית?

מדריך מקצועי קצר אשר יסייע לכם לבחור בצורה מושכלת ונכונה את חלונות האלומינים החדשים המתאימים ביותר לביתכם כך שישתלבו בצורה האידיאלית לעיצוב הבית הכולל ולצרכים האישיים שלכם בפרט.

עבודות גבס – טיפים שימושיים מאת: ד"ר Ph.D אורית צוקר
עבודות גבס – טיפים שימושיים

מדריך מקצועי קצר אשר יסייע לכם לקבל החלטות חשובות ומרכזיות רגע לפני שתפנו לאיש מקצוע ותחילו לבצע עבודות גבס בבית - מה חשוב לדעת, כיצד נבחר איש מקצוע ועוד.

1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקרים פרטיים | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל