בריאות

חפש נושא
חפש מקצוען

 בריאות

מציג תוצאות 1 - 14 מתוך 14 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

שירותי סיעוד – שירות עם חיוך

כאשר אנחנו הולכים למסעדה או לנופש, יוצאים לקניות או עוברים במוסך, נרצה לקבל שירות טוב. שירות טוב יתבטא בהיותו שירות יעיל שעושה את העבודה הדרושה, שירות אשר נוכל לסמוך עליו שיתבצע על הצד הטוב ביותר, וכמובן שתוספת חיוך תוך כדי שירות רק תוסיף לתחושת השירותיות. גם כאשר מדובר בשירות של שירותי סיעוד, נצפה לשירות יעיל שיבצע את עבודת הסיעוד הדרושה על הצד הטוב ביותר והאפקטיבי ביותר.

כיצד לבחור מכשיר שמיעה באופן מקצועי?

לא כל דרגה של ירידה בשמיעה תצריך שימוש במכשיר שמיעה חיצוני, אולם ברגע שקיימים סימנים לכך חשוב לעקוב ולהיות מלווה על ידי רופא על מנת לאמוד את היקף הפגיעה ולהתאים פתרון בהתאם לצורך.
טיפול טבעי במחלות עור מאת:  צוות האתר
טיפול טבעי במחלות עור

מחלות עור הן בין המחלות הטורדניות שקיימות, כאשר אלו משפיעות הן על התחושה הכללית והן על המראה החיצוני אך לצד טיפול התרופתי הרגיל והמוכר, ישנן גם לא מעט אפשרויות טיפול טבעי אותם כדאי לנסות ולאמץ.
להמשך קריאה על טיפול טבעי במחלות עור 
יישור שיניים מאת:  צוות האתר
יישור שיניים

יישור שיניים פנימי, גשר מתכתי, גשר שקוף או סמכים? איך תעשו יישור שיניים כמו מקצוענים? על האפשרויות והטיפולים הבולטים כיום לטיפול יישור שיניים מוצלח.
להמשך קריאה על יישור שיניים 
הארכת שיער מאת:  צוות האתר
הארכת שיער

לשיער החשוב שלנו מגיע הטיפול הטוב ביותר במיוחד שאנחנו מבצעים טיפול רגיש כגון הארכת השיער. כנסו לקרוא עוד אודות הארכת שיער, טיפים, הליך הטיפול ועוד.
להמשך קריאה על הארכת שיער 
שמירה על כושר ואורח חיים בריא עם חדר כושר

מאמר מידע אשר יפרט את הדרכים המועדפות לשמירה על כושר ואורח חיים בריא עם חדר כושר

כל מה שבאמת חשוב וכדאי לדעת בנושא של הסרת שיער בלייזר - למה, כמה ואיך זה עובד - למי זה מתאים, עניין המחירים ונושא המכשור והשיטות השונות הקיימות בארץ.

מהו OCD וכיצד לטפל בזה? מאת:  צוות האתר

מהי למעשה הפרעת OCD ובאילו פלחים באוכלוסייה ניתן להבחין בהפרעה? סיקור מיוחד בנושא - בחינה עצמית, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, שיטות חלופיות ועוד.

להמשך קריאה על מהו OCD וכיצד לטפל בזה? 

כמדי שנה מוגשות לבתי המשפט בישראל אלפי תביעות רשלנות. אם גם בליבכם עולה החשד כי נפלתם קורבן לטיפול רשלני, מומלץ כי תפנו בהקדם לעורך דין על מנת לקבל ייעוץ וייצוג משפטי מתאים.

זו עובדה: כמעל 50% מהאנשים יסבלו מכאבי גב לפחות פעם אחת במהלך חייהם ומשזה המקרה, יש להכיר את הטיפולים והשיטות אשר יסייעו להקל על הכאבים, לרבות טיפולים אלטרנטיביים ולהם אחוזי הצלחה גבוהים.

חימום וקירור הבית מאת:  איל קליין
חימום וקירור הבית

חימום וקירור הבית הוא נושא חשוב בישראל שכן הטמפרטורות בקיץ הם מאוד חמות ולחות הכנסו ולמדו איזה פתרונות מיזוג מומלצים עבורכם

להמשך קריאה על חימום וקירור הבית 
על פסיכולוגיה קלינית וחשיבותה

בעיות שונות בחיינו מובילות למצוקה רגשית. לנו כבני אדם, אין תמיד את היכולת לדעת מה מקור הבעיה שלנו? מדוע אנו חשים במצוקה? איך נפתור את הבעיה? ומהי בעצם וממה היא נובעת ואיך נוכל להשתחרר ממנה?

הדרכים למציאת שירותי רפואת השיניים הטובים ביותר

כמו דברים רבים בחיים, אנו מתחילים להעריך את השיניים ברגע שבו הם מפסיקים לשמש אותנו נאמנה. כך, אנו מתחילים להבין את החשיבות של שיניים בריאות וחסונות ברגע שאנו מתחילים לאבד אותם או כשאנו חווים כאבים קשים, מאחר ושיניים בריאות מהוות תנאי חשוב וחיוני ביותר עבור איכות חיים גבוהה ונעימה.
1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקרים פרטיים | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל