אחזקת מבנים

חפש נושא
חפש מקצוען

 בעלי מקצוע

מציג תוצאות 1 - 12 מתוך 12 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

ביטוחים בהובלות מאת:  צוות האתר
ביטוחים בהובלות

מאמר שמסביר את כל מה שחשוב בביטוחים בהובלות. למה צריך ביטוח כזה, האם מקבלים פיצוי על נזק כספי ודרך איפה עושים ביטוח כזה? כל המידע והפרטים במאמר הבא.
להמשך קריאה על ביטוחים בהובלות 
שירותי עריכת דין בגין נזקי רכוש

מתי נוכל להיעזר בשירותי עריכת דין לנזקי רכוש, מה זה כולל נזקי רכוש ומה קורה במקרה של סופות וקריסת עצים? כל המידע במאמר הבא.
המקצוענים עונים: מתי מתקנים רצפת פרקט, ומתי מתקינים חדש

מתי מחליפים רצפת פרקט ומתי מתקינים חדש? מס' שיטות לדעת לפני שמקבלים החלטה יקרה שפוגעת לנו בכיס.
ניקוי מנדפים מאת:  צוות האתר
ניקוי מנדפים

המנדפים הם החברים הטובים ביותר של השפים, הטבחים וכל מי שעוסק בבישול, אפייה וטיגון בכמויות מסחריות. מדובר בקולטי אדים שנועדו לסנן עשן כבד ולמנוע ריחות בלתי נעימים. על כן, המנדפים נפוצים מאוד במטבחים במסעדות, בבתי מלון, באולמי אירועים ובכל מקום שבו עובדים באינטנסיביות שפים מקצועיים. מעבר לכך, המנדפים נפוצים גם בתעשיות ומפעלים. מעבר לכך, אף על פי שמנדפים איכותיים הם מנדפים עמידים לטווח הארוך, יש צורך לבצע ניקוי מנדפים על מנת לתחזק אותם ולייעל את פעולתם.
להמשך קריאה על ניקוי מנדפים 
כיצד למצוא חברת בדק בית מומלצת?

באמצעות בדק בית המלצות תוכלו לבצע את בדק הבית שלכם בחברה אמינה ובעלת ניסיון שתוכלו לסמוך עליה. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע לאתר את הליקויים השונים במהירות רבה.
ניקיון משרדים מאת:  צוות האתר
ניקיון משרדים

מאמר מידע אשר מסביר אודות חשיבות הניקיון במשרד, הן עבור העובד והן עבור הארגון. 
להמשך קריאה על ניקיון משרדים 
ניקיונות שימושים לבית ולתעשייה

מאמר מידע המסביר על סוגי ניקיון לבית ולתעשייה וכן על תהליך הניקוי עצמו. לפניכם מאמר מידע בנושא. 

אין אחד מאיתנו שלא ראה בטלוויזיה, לפחות פעם אחת, הרס של מבנה בארה"ב ולא התפעל מכך. כיצד בבת אחת בניינים רבי קומות נהרסים במטרה לבנות בניין חדש במקום

שמירה על ניקיון מאפשרת לנהל עסק, או בית כמו שצריך. כדי שיהיה בית עסק נקי באופן יסודי חשוב לשים דגשים על בחירת מכונות הניקוי כלומר? לרכוש שואב אבק תעשייתי שיבצע את העבודה כנדרש וישאיר את המשטח, או חדרי העסק

זקוקים להובלה קטנה בלבד? כל מה שאתם צריכים לדעת בנוגע להובלות קטנות בכתבה שלפניכם - מהי הדרך הנכונה לעשות זאת, מהם ההבדלים לעומת הובלות גדולות יותר ועוד.

אחזקת מבנים | שירותי אחזקה מאת:  איל קליין

אחזקת מבנים ושירותי תחזוקה הם שירותים חשובים שאף בניין משרדים לא יכול להתנהל באופן שוטף בלעדיהם, משום שהם מגלמים בתוכם את המענה לכל צורכי הבניין
1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקר פרטי בגידות | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל