חפש נושא
חפש מקצוען

 יעוץ כלכלי ופיננסי

מציג תוצאות 1 - 7 מתוך 7 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

אג

הרבה מדובר על השקעה בטוחה ועל סיכון מגדיל תשואה וכו'. אג"ח ממשלתית היא אכן בטוחה יותר מאג"ח אחר ובמידה רבה יותר גם ממניות. אבל גם היא יכולה לרדת ולגרום לך הפסדים בטווחי הביניים.

איך כדאי להתנהל מול הבנק ומה כדאי לעשות. אפשר לבד אך רצוי בעזרת יעוץ כלכלי. המאמר מתמקד במה שכדאי לעשות  

לאחר דברות "עשה" שהובאו במאמר הקודם להלן מספר כללי "אל תעשה" עליהם יש להקפיד בעת קיום הקשר עם הבנק.
הבנק שלנו - מאמר שני בסדרה מאת:  עפר  רביב

החלק הראשון של מאמר זה התיחס לפניית העסק אל הבנק לקבלת אשראי. ובכן, קבלנו את המסגרת המבוקשת ואנו מפעילים כעת את העסק. בחלק זה נתיחס לניהול החשבון לאחר קבלת מסגרת האשראי.
מהו פקטורינג? מאת:  עפר  רביב

פקטורינג הוא קבלת תשלום מיידי כנגד מכירת חובות מסחריים שמומנו בעזרת אשראי שמעמידה החברה ללקוחותיה. בכך הופך מנגנון הפקטורינג את אשראי הלקוחות למזומן מיידי תוך כדי הקניית יתרונות נוספים: צמצום התלות באשראי בנקאי, נטרול סיכוני אשראי והעברת הגביה, או חלק ממנה למיקור חוץ.
להמשך קריאה על מהו פקטורינג? 
הבנק שלנו חלק א' מאת:  עפר  רביב

להמשך קריאה על הבנק שלנו חלק א' 

הריבית היא גורם שפוגע ברווחי העסק. אשראי בנקאי גבוה גורם לסכומי הריבית להפוך לגורם משמעותי בתמחור. ברוב העסקים מסגרת אשראי גבוהה מחולקת למספר רמות ריבית כשהרמה הגבוהה (כיום כ-10%) היא רמה קריטית לרווחיות. עם עליית הריבית הצפויה בעתיד מצב זה יחמיר. אם תחול גם שחיקת מחירי מכירה,בגלל מיתון וירידה בכח הקניה של הציבור או בגלל תחרות בין עסקים שנלכדו במשבר נזילות עלול העסק שלנו לעבוד רק כדי לשלם את הריבית. בחלק זה נתמקד בטיפים שיחסכו לנו הוצאות מימון:
1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל