מדור ייעוץ עסקי ניצן ברזני

חפש נושא
חפש מקצוען

 פיתוח עסקי

מציג תוצאות 1 - 15 מתוך 20 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

קל להזמין ציוד משרדי! מאת:  צוות האתר
 קל להזמין ציוד משרדי!

המון אנשים ניגשים פיזית לחנויות כדי להזמין ציוד משרדי, אבל אם נגיש וזול יותר באינטרנט, אז למה לא?
להמשך קריאה על קל להזמין ציוד משרדי! 
איך לבחור עורך דין פשיטת רגל?

עומדים בפני תהליך פשיטת רגל? רוצים לבחור עורך דין מקצועי שיוציא עבורכם את הטוב ביותר? כך תעשו זאת >>
מה לחפש בספק הציוד המשרדי שלך

כדי להבטיח שהעסק יתנהל ביעילות, חשוב שיעמוד לרשותך ציוד איכותי בזמינות גבוהה. איך יודעים מי בעל העסק המספק שירות כזה? כנסו לקרוא!
שילוט לעסקים – חשיבותו בכלל ובימי קורונה בפרט

הימים שאחרי הקורונה הביאו עימם אתגר לא פשוט. לשמור על הנחיות, ולעשות את זה בחללים קטנים ויחסית צפופים. אז איך הופכים את המשימה כך ששומרת על ההנחיות מצד אחד, אחרי תורמת לעסק מבחינת יח"צ מצד שני? כנסו לקרוא!
איך להביא לידים לעסק בעזרת שירות טלמיטינג? כל הטיפים לפניך

רוצה לקרוא על דרך מעניינת ליצירת לקוחות לעסק? בואו לקרוא על הטלמיטינג, השיטה ליצירת לידים שכל עסק משתמש בה.
ליסינג רכבי עבודה לבעלי עסקים

מהו ליסינג תפעולי, כיצד הוא עובד ועבור מי הוא מומלץ? תשובות לשאלות אלו ומידע נוסף במאמר הבא.
למה לעסקים קטנים מומלץ להשתמש ב-CRM?

עבור עסקים קטנים רבים המושג CRM נדמה כמושג המשויך בעיקר לחברות ומוסדות גדולים במשק, כזה שאיננו שייך להם ומבוסס על טכנולוגיות שקשה להסתגל אליהן. האמנם?
האם כל חברה זקוקה לייעוץ עסקי?

האם כל עסק זקוק לייעוץ אסטרטגי? מהי תרומתו של ייעוץ אסטרטגי לעסקים? במאמר זה ננסה לענות על השאלות הללו ולבחון כיצד שירות ייעוץ אסטרטגי יקל על ניהול העסק שלכם.

באילו מצבים יכול ניהול במיקור חוץ להועיל במיוחד?

מאמר מידע מקצועי אשר מסביר מהו שירות ניהול כספים במיקור חוץ ובאיזה מצבים הוא יכול להועיל לעסק. 

הצורך בחברת שליחויות מאת:  צוות האתר
הצורך בחברת שליחויות

כיום אנשים רבים משתמשים בחברה חיצונית שתקיים להם מערך שליחויות וכך לא רק שנחסך כסף אלא הרבה כאב ראש לגבי ההתעסקות בצי אופנועים משלך, בעיקר לחנויות מכירה ועסקי מזון מהיר. חברת שליחויות יכולה להתאים גם לאנשים פרטיים שזקוקים להעברה של מוצר מסוים למקום אחר למשל בעת מעבר דירה או העברה או מכירה של הפריט.

להמשך קריאה על הצורך בחברת שליחויות 
Co-petition מעגלי כח כמנוף לקידום עסקי

CO-PETITION  - שיתוף פעולה בין בעלי עסקים להם שוק משותף לקידום התצואות העיסקות שלהם.במאמר נציג צורות אפייניות לשיתופי פעולה מוצלחים

בשיווק לחו"ל אחד הנושאים המורכבים לבחירה הוא זיהוי התערוכה הנכונה להשתתף בה. השתתפות בתערוכות ליצואן מתוקצבת באלפי ועשרות אלפי דולרים בעוד שבתערוכה בחו"ל העלויות יכולות להיות גבוהות פי שלש ויותר מאשר בארץ. עלות הטעות בכסף ובזמן הינה עצומה ביחס לעסק הקטן והבינוני ולכן הכללים המוצעים כאן מיועדים ליצואן מתחיל המציג בפעם הראשונה בחו"ל, אך הם תקפים גם להשתתפות בתערוכות בישראל.

אחד הדברים היותר קשים לניהול בקרה ושליטה הוא אנשי מכירות ויותר מכך לבנות תוכנית לתגמול אנשי המכירות. במאמר זה נציע שיטה ושיקולים לבנית תוכנית לתגמול מנצחת לאנשי מכירות בהתבסס על ניסיון רב שנים בהפעלת אנשי מכירות.

לרוב בעלי העסקים יש רתיעה משיווק וחלקם אף ניסו לעשות זאת בעצמם ברמת הצלחה כזו או אחרת. במאמר זה רכזנו את דרכי השיווק הפופולריות ונסייע לבעל העסק לגלות בעצמו מהן הדרכים היעילות לשיווק העסק שלו.

הדרך האפקטיבית ביותר לגיוס הון ראשוני (seed), הינה הכנת מצגת עסקית קצרה וממוקדת בהתבסס על נקודת מבטו של המשקיע. במאמר נציג את עקרונות והתחומים שאותם כל מצגת עסקית צריכה לכלול.
1  2  עמוד הבא
בעלי מקצוע