חפש נושא
חפש מקצוען

 מחשבים

מציג תוצאות 1 - 7 מתוך 7 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

מה זה שיווק שותפים ואיך עושים מזה כסף

שמעתם על האפשרות להרוויח כסף עם שיווק שותפים, אבל אתם לא בטוחים איך בכלל מתחילים לעשות זאת? חיפוש מהיר בגוגל מגלה ששיווק שותפים מאפשר ליצור רווחים נאים בלי שום מאמץ. זה נכון? כרגיל, האמת היא קצת יותר מורכבת.
חשיבות של טכנאי מוסמך עם המלצות מאת: הנדסאי מחשבים גיא אדרי

. למרות חשיבותו העצומה של המחשב והפיתוחים הטכנולוגים המתקדמים אין מחשב שלא חשוף לתקלות חוזרות, וזאת על אף המאמצים הכבדים שמבצעות חברות שונות כדי להילחם בתופעה, שרק הולכת ומתעצמת עם השנים. מהן למעשה התקלות הללו, כיצד ניתן להימנע מהן, ואם התקלות בכל זאת מתרחשות, כיצד נוכל לתקנן?
טכנאי מחשבים – אקספרס עד הבית מאת: הנדסאי מחשבים גיא אדרי

כאשר אתם מעוניינים להזמין טכנאי מחשבים אל תתפתו להזמין כל אחד רק בגלל שהמחיר נוח מכיוון שבסופו של דבר ייתכן ותצטרכו לשלם פעמיים
תיקון מחשבים ניידים ע"י טכנאי מחשבים מומחה מאת: הנדסאי מחשבים גיא אדרי

כיום אנשים קמים בבוקר, ולפני שהם מרתיחים מים בקומקום, דבר ראשון הם פותחים את המחשב כדי שיהיה מוכן כאשר המים ירתחו.

הכן סביבת עבודה בריאה למחשבך. מאת: הנדסאי מחשבים גיא אדרי
הכן סביבת עבודה בריאה למחשבך.

הרבה אנשים מבלבלים בין מגן-ברקים לאל-פסק. כאשר יש ירידת מתח או עליית מתח קיצונית, המחשב יבצע אתחול מחדש או אפילו יכבה כאשר יש רק מגן ברקים ולא אל-פסק. אבל אם המחשב מחובר לאל-פסק,ויש שינויים במתח האל פסק מגן על המחשב וממשיך לעבוד כרגיל,כמו כן אם יש הפסקת חשמל המחשב ממשיך לעבוד בין 5-15 דקות,זמן זה מאפשר לשמור את החומר שאנחנו עובדים עליו ולסגור את המחשב בצורה תקנית.
איזה מדיה מתאימה לי לגיבוי?מבולבלים?  מייד נעזור לכם לפתור את הדילמה

תמיד אחרי שמחשב קורס עולה השאלה האם עשיתי גיבוי? ואז מגיעה השאלה של הטכנאי יש מדיה כזו עם נפח כזה ויש מדיה אחרת אם נפח כזה...מבולבלים? צוות פי סי לאבס יעשה לכם סדר בנושא.
ספק כח מאת: הנדסאי מחשבים גיא אדרי
ספק כח

תמיד שאתם באים לקנות מחשב חדש,וכאשר אתם עוברים על המפרט של המחשב שאתם קונים, דבר ראשון שאתם שואלים את המוכר איזה מעבד יש לי שם וכמה גיגהרץ יש לו? ואז בין השורות בסוף יש את הספק כוח,ואז רשום יפה 500 וואט או אפילו 600 וואט. ברוב המקרים כל המספרים הללו הם מדבקה בלבד ולא אמיתיים, כקונים פשוט לא מעניין אתכם. לידיעתכם!כאשר מחשב מעמיס על ספק גנרי מעל מה שהוא באמת מסוגל לספק , במקרה הטוב פשוט נשרף, ובמקרה הגרוע זה יכול לגרום לפיצוץ.
להמשך קריאה על ספק כח 
1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל