חקירות אישות

חפש נושא
חפש מקצוען

 חקירות ומעקבים

מציג תוצאות 1 - 3 מתוך 3 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

חקירות אישות - בגידות מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

במהלך השנים, גורמים רבים מביאים זוגות נשואים לבגוד זה בזו; בין אם מדובר בנשים שהפכו לעצמאיות ומשכילות, יצאו מטיפול במשק הבית וגילו עולם חדש, משבר גיל הארבעים, אצל גברים ונשים כאחד, עבודה עד השעות הקטנות של הלילה, נסיעות תכופות לחו"ל, משבר בזוגיות על רקע מיני או סתם תשוקה של רגע. כל אלה הפכו את מוסד הנישואין לפרוץ ואת הבגידות לשכיחות. בבתי הדין הרבניים ניתן לראות עלייה מתמדת במספר הגירושין כאשר אחד מכל שלושה זוגות מתגרשים.

להמשך קריאה על חקירות אישות - בגידות  
חקירות אישות - האמת יוצאת לאור מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

אישות – "מערכת היחסים שבין איש לאשתו ובכלל זה זכויותיהם וחובותיהם זה לזו". מהם חקירות אישות ? חקירות הנערכות כאשר אחד מבני הזוג חושד בבגידה ופונה לחוקר פרטי או משרד חקירות. חקירות אישות חייבות להתבצע ע"י חוקר פרטי המתמחה בחקירות מסוג זה בעיקר בשל העובדה שמדובר בנושא רגיש טעון ומורכב בקרב הלקוחות.

מסיפורי חקירות: ובגידה בשדה הקרב מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

משרד חקירות 18:00. לחדר נכנס לגבר כבן שלושים, קצין בצה"ל. חקירות, הוא שאל, תיכנס, עניתי. הקצין החביב לחץ את ידי, התיישב על הכיסא ואמר: קוראים לי אלעד, יש לי בן שהוא כיום בן ארבע ובת שהיא כבת שנתיים ונראה לי שאשתי, טלי, מנהלת מערכת יחסים אינטימית עם הבוס שלה...

1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל