חקירות כלכליות

חפש נושא
חפש מקצוען

 חקירות ומעקבים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

חקירות כלכליות: איתור רכוש מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

איתור רכוש נדרש כאשר קיים חוב כלשהו ובעל החוב מסרב לשלמו וזאת למרות שסגנון חייו אינו משתנה, לדוגמה:  נסיעה ברכב יוקרתי, מגורים בדירה מפוארת וכדומה. כאשר ניתן להוכיח כי ברשות בעל החוב קיימים נכסים או רכוש כלשהם, קיימת האפשרות לעקל את זכויותיו על הרכוש, גם אם אינם רשומים על שמו, לפחות עד לפירעון החוב

איתור רכוש. לכל מקרה מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

איתור רכוש למטרות שונות הוא אחד ממגוון הפעילויות ונושאי חקירה כלכלית שמבצעים משרדי חקירות.

להמשך קריאה על איתור רכוש. לכל מקרה 
גילוי האזנות סתר מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת כיום לכל אדם לרכוש מכשיר המשמש כאמצעי האזנה או ציוד הנועד לצילום סמוי. אפשרויות כאלה ואחרות הן חלק מהסיבות מדוע משרד החקירות שלנו מקבל פניות רבות בנוגע לביצוע בדיקות מקצועיות לגילוי האזנות סתר ואיתור מצלמות סמויות, כאשר קיים חשד כי אמצעי ריגול שונים הותקנו בבית או בעסק.

להמשך קריאה על גילוי האזנות סתר 
גנבה בחנות בגדים ופנייה למשרד החקירות של אמנון רודס

רשת חנויות בגדים שבאחת מחנויותיה נעלמה סחורה ללא כל סיבה ברורה. לאחר פנייה למשרד החקירות נפתרה התעלומה באמצעות מצלמות נסתרות.
הונאות ביטוח חובה- מומלץ לנהוג אחרת מאת: חוקר פרטי אמנון רודס

מגוון הדרכים לבצע הונאות ביטוח עולה עם השנים ולפיכך משרד חקירות המתמחה בהונאות ביטוח חייב להכיר את כל שיטות החקירה וההתחקות אחר אותם עבריינים ולמסור את תוצאות החקירה לחברת הביטוח ששכרה אותו. טיפול בהונאות ביטוח כחלק מחקירות כלכליות, מראה כי הונאת ביטוח אינה בהכרח משתלמת, על ידי חקירת מקרים לגופם באמצעות משרד חקירות ניתן להגיע לאמת ולבחון האם מדובר בתביעה שקרית או אמיתית. הונאת ביטוח חובה, רכב וכדומה.
1 
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל