חפש נושא
חפש מקצוען

 אימון עסקי

מציג תוצאות 1 - 15 מתוך 16 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

מדוע כל עסק זקוק לייעוץ עסקי מקצועי?

פתיחה ותפעול של עסקים דורשת ידע מתחומים שונים. יש להכיר עקרונות של ניהול, מימון, מיסוי, תמחור, משאבי אנוש ועוד. לכן, מנהלים רבים מגלים שהעסק היה יכול להיות רווחי בתיאוריה, על הנייר, אבל בפועל הם נמצאים במאבק בלתי פוסק להתפתח ולצמוח.
מהו אימון עסקי? מאת:  איל קליין
מהו אימון עסקי?

אימון עסקי המועבר ע"י מאמן עסקי, מבוסס על האימון האישי ומטרתו להביא להשגת מטרות ויעדים עסקיים. תהליך האימון העסקי מסייע בגיבוש החזון להשגת מטרות עסקיות, תוך בניית תכנית אסטרטגית המגירה את היעדים ודרך ההגעה אליהם, בהתחשב בנתוני המציאות.

להמשך קריאה על מהו אימון עסקי? 

לא כל אחד מאיתנו זוכה להתחיל את חייו הבוגרים עם עבודה שהוא באמת אוהב ומתלהב ממנה, ולכן זה טבעי שאנחנו רואים אנשים שרוצים לנסות להתחיל בקריירה חדשה. פעם זה לא באמת מאוחר, ובטח שלא בימינו להתחיל קריירה חדשה.
ניהול עובדים מאת:  איל קליין
ניהול עובדים

ניהול עובדים מוצלח מהווה את ההבדל בין הצלחתו או נפילתו של הארגון. קורס ניהול עובדים יכשיר אתכם בכלים והיכולות הדרושים לכך.
להמשך קריאה על ניהול עובדים 
למה דווקא קורס מאמנים אישיים ?

אם אתם מחפשים מקצוע ייחודי ומעניין, שיאתגר ויספק אתכם? אם אתם רוצים ללמוד מקצוע שירתק אתכם ויתאים לאופי שלכם? קורס מאמנים אישיים הינו הבחירה האולטימטיבית עבורכם. קורס מאמנים אישיים עוסק ביצירת שינויים, בתהליכי התפתחות ובמימוש מטרות
כיצד המאסטר מיינד מסייע לנו בעסקים

כאשר ריאיינו את 500 אנשי העסקים המצליחים ביותר בארה"ב,גילו שלכולם היה מחנה משותף,הם פעלו בצוותי חשיבה.
התגלית הזאת היא למעשה הבסיס למאסטר מיינד.
אימון לסגור עסקאות מאת:  יצחק יורמן
אימון לסגור עסקאות

הצעות מחיר: כאשר אנו מכינים הצעות ללקוחות פוטנציאלים אנו רוצים שיזמנו אותנו לפגישה,שאולי ממנה נתקדם לעבר העסקה. כאשר מזמינים אותנו לפגישה,אנו נמצאים בצומת בו הלקוח אמור להחליט ,האם הוא יסגור איתנו,או עם ספקים האחרים.
להמשך קריאה על אימון לסגור עסקאות 
הגדלת המכירות לעסק הקטן בעלות אפסית

כיצד עסק קטן עוסק במכירות?

בעסק קטן בדרך כלל הבעלים הוא איש המכירות,אבל הוא גם המנכ"ל,איש השיווק,מנהל כספים,מנהל שירות הלקוחות,ובקיצור הוא מחזיק את כל הכובעים בעסק.

האימון העסקי לאן? מאת:  יצחק יורמן
האימון העסקי לאן?

עסקים קטנים  רבים ניצבים בפני דילמות ניהוליות רבות,הצורך בקבלת החלטות מהירות הוא קריטי.
כפי שציינתי במאמרים קודמים העדפה היא של הדחוף על החשוב,באימון העסקי זה קורה ביומיום.
כאשר מתלבטים האם להשתמש באימון או לפתור בעיות "בוערות אחרות", ברוב המקרים "הבעיות הבוערות" מנצחות.
להמשך קריאה על האימון העסקי לאן? 
אימון לעסקים קטנים מאת:  יצחק יורמן
אימון לעסקים קטנים

בעסקים קטנים ההחלטות מתקבלות במהירות בדרך כלל, הבעלים לא זקוקים לישיבות ארוכות,
התייעצויות עם מנהלים רבים, לכן רצוי לקבל החלטות נכונות, ובכל זאת לשמור על קבלת החלטות מהירה.

 

להמשך קריאה על אימון לעסקים קטנים 
כלי אימון לציבור הרחב מאת:  יצחק יורמן
כלי אימון לציבור הרחב

הציבור והאימון לציבור הרחב אין כלים כדי לשפוט את רמת המאמנים,ומה שקורה בתחום,ממה שאני שומע וקורא, יש חוסר אמון כלפי המאמנים העוסקים בתחום. הדבר נובע מהרבה גורמים,הראשון בהם שעדיין אין בארץ הסמכות שמוכרות רשמית על ידי גורמים ציבוריים. כדי שהציבור הרחב יקבל מידע,וכלים בסיסיים אודות האימון ושימושיו,לא חייבים לעבור קורס באימון,או הסמכה כלשהי.
להמשך קריאה על כלי אימון לציבור הרחב 
אימון עסקי ומאסטר מיינד מאת:  יצחק יורמן
אימון עסקי  ומאסטר מיינד

אימון עסקי: כידוע לנו אימון עסקי נועד לשפר יכולות של מנהלים,עובדים,לגבש צוות מצליח,להגיע ליעדים וכו'. ככל שצוותים חווים אימון עסקי,יש שיפור בכל פרמטר שבודקים. מה ניתן לעשות כדי לשפר תוצאות עסקיות בדרכים נוספות?,לצורך כך ניתן להשתמש בסדנאות מאסטר מיינד.
להמשך קריאה על אימון עסקי ומאסטר מיינד 
כלי אימון למנהלים מאת:  יצחק יורמן
כלי אימון למנהלים

כלי אימון למנהלים באיזה כלי ניהול משתמשים מנהלים בעשייה היומיומית מנהלים משתמשים במגוון כלים על מנת להשיג יעדים. כמו בניית תוכניות עבודה הכוללות יעדים אמצעי מדידה שונים אמצעי תגמול(שכר,תמריצים) סדנאות הדרכות יש כלים נוספים הנקראים מיומנויות רכות,הכוללות אינטליגנציה רגשית,וכלים אשר מאפשרים למנהל להבין את רגשות העובד,בעזרת הכלים הללו מצליח המנהל לרתום את העובד למשימות דרך החלק הרגשי. מה עם כלי אימון?
להמשך קריאה על כלי אימון למנהלים 
כיצד לבחור מאמן עסקי מקצועי?

כיצד תבחר/י מאמן/נת מקצועי/ת מי הוא מאמן/נת מקצועי? מאמן אשר למד בבה"ס לאימון,סיים את לימודיו ,יש לו ניסיון של כ-50 מתאמנים בתשלום,ויש לו תעודה של לשכת המאמנים,או ארגון דומה, אשר מפקח על רמת המקצועיות של המאמן. כמובן שהנתונים הללו הם הסף המינימאלי.ככל שיש למאמן יותר השתלמויות, והסמכות בארץ,וגם מחו"ל. כמו ההסמכות של ארגון המאמנים הבינלאומי(ICF ),זה מעיד על רמה מקצועית טובה.
1  2  עמוד הבא
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל