מאמרים מקוריים מאת The Pros

חפש נושא
חפש מקצוען

 מאמרים

מציג תוצאות 1 - 15 מתוך 348 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

שירותי סיעוד – שירות עם חיוך

כאשר אנחנו הולכים למסעדה או לנופש, יוצאים לקניות או עוברים במוסך, נרצה לקבל שירות טוב. שירות טוב יתבטא בהיותו שירות יעיל שעושה את העבודה הדרושה, שירות אשר נוכל לסמוך עליו שיתבצע על הצד הטוב ביותר, וכמובן שתוספת חיוך תוך כדי שירות רק תוסיף לתחושת השירותיות. גם כאשר מדובר בשירות של שירותי סיעוד, נצפה לשירות יעיל שיבצע את עבודת הסיעוד הדרושה על הצד הטוב ביותר והאפקטיבי ביותר.

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם מאת:  צוות האתר
כרטיס ביקור דיגיטלי חכם

כרטיס ביקור דיגיטלי חכם הוא כרטיס הנותן שלל פתרונות לעסק שלכם לשמירת הקשר על הלקוחות החדשים.
להמשך קריאה על כרטיס ביקור דיגיטלי חכם 
הדלת לא נפתחת? לפעמים אין ברירה אלא לקרוא לפורץ מנעולים

מאמר מידע שמפרט מה עושים כשהדלת תקועה וכמה עולים שירותיו של פורץ מנעולים
ניקוי מנדפים מאת:  צוות האתר
ניקוי מנדפים

המנדפים הם החברים הטובים ביותר של השפים, הטבחים וכל מי שעוסק בבישול, אפייה וטיגון בכמויות מסחריות. מדובר בקולטי אדים שנועדו לסנן עשן כבד ולמנוע ריחות בלתי נעימים. על כן, המנדפים נפוצים מאוד במטבחים במסעדות, בבתי מלון, באולמי אירועים ובכל מקום שבו עובדים באינטנסיביות שפים מקצועיים. מעבר לכך, המנדפים נפוצים גם בתעשיות ומפעלים. מעבר לכך, אף על פי שמנדפים איכותיים הם מנדפים עמידים לטווח הארוך, יש צורך לבצע ניקוי מנדפים על מנת לתחזק אותם ולייעל את פעולתם.
להמשך קריאה על ניקוי מנדפים 
שטיפת קווי ביוב מאת:  צוות האתר

כיצד מתבצעת שטיפה מקצועית של קווי הביוב? מפני מה שטיפת קו הביוב מסייעת להגן? סיקור מקצועי מיוחד בנושא.

להמשך קריאה על שטיפת קווי ביוב 

באילו מקרים ומצבים ניתן ואף מומלץ לפנות לרופא פסיכיאטרי? באילו ארגונים ומוסדות ניתן לקבל טיפול של רופא פסיכיאטרי? לפניכם סיקור מיוחד בנושא. 

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מאת:  צוות האתר

חמישה טיפים מיוחדים לבחירה חכמה ונכונה של חברת ניקיון מקצועית ומומלצת אשר תעשה עבורכם עבודה יסודית כנדרש.

מהו תפקידו של איש ביג דטה? מאת:  צוות האתר
מהו תפקידו של איש ביג דטה?

מי הוא למעשה איש ביג דטה (Big Data) - על התפקיד המאתגר, ההכשרה המקצועית, התכונות הנדרשות, החשיבות המקצועית הגדולה, הביקוש בשוק ועוד פרטים חשובים על אחת המשרות החמות ביותר כיום.

חימום תת רצפתי לבית מאת:  צוות האתר
חימום תת רצפתי לבית

כל מה שרצית לדעת בעניין חימום תת רצפתי לבית  - מדוע זה הפתרון הטוב ביותר לחימום? האם חימום תת רצפתי הוא בטוח? מדוע העלות של חימום תת רצפתי לא צריכה להטריד אותך ומהו הדבר החשוב ביותר לדעת בנושא - כל התשובות כאן.
להמשך קריאה על חימום תת רצפתי לבית 
כיצד ומתי נזמין פורץ מנעולים?

ישנם לא מעט אנשי מקצוע בתחום שמספקים שירות שהוא מעבר לפריצה של דלתות. יש מי שמספק שירות שכפול מפתחות או ייצור מפתחות לדלתות מסוגים שונים, כמו כן ישנם פורצי מנעולים שמספקים שירות של מכירת מנעולים, כספות ואלמנטים אחרים שקשורים לנושא.
למה לעסקים קטנים מומלץ להשתמש ב-CRM?

עבור עסקים קטנים רבים המושג CRM נדמה כמושג המשויך בעיקר לחברות ומוסדות גדולים במשק, כזה שאיננו שייך להם ומבוסס על טכנולוגיות שקשה להסתגל אליהן. האמנם?
הנדסת תעשייה וניהול או הנדסת אלקטרוניקה? הנדסה בשוק העבודה של העתיד

במידה ואתם מהנדסים שכבר יצאו לשוק העבודה או רק מתחילים לתכנן את העתיד המקצועי שלכם, תמיד כדאי להסתכל בעין בוחנת על שוק העבודה ולהבין מה הכוחות הפועלים בו וכיצד הוא יראה גם בעוד 10 שנים.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  עמוד הבא
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקר פרטי | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל