מאמרים מקוריים מאת The Pros

חפש נושא
חפש מקצוען

 מאמרים

מציג תוצאות 1 - 15 מתוך 301 תוצאות שנמצאו

 

 

 

לרשותכם מגוון מאמרי בנושאים שונים. תוכלי להגיב למאמרים, ליצור קשר עם בעלי המקצוע לקבלת תשובות לשאלותיכם. כמו כן, ניתן לכל בעל מקצוע עמוד צור קשר עם פרטיו המלאים במידה וברצונכם לקבל את שירותיו של איש המקצוע.

 

 

 

שירותי סיעוד – שירות עם חיוך

כאשר אנחנו הולכים למסעדה או לנופש, יוצאים לקניות או עוברים במוסך, נרצה לקבל שירות טוב. שירות טוב יתבטא בהיותו שירות יעיל שעושה את העבודה הדרושה, שירות אשר נוכל לסמוך עליו שיתבצע על הצד הטוב ביותר, וכמובן שתוספת חיוך תוך כדי שירות רק תוסיף לתחושת השירותיות. גם כאשר מדובר בשירות של שירותי סיעוד, נצפה לשירות יעיל שיבצע את עבודת הסיעוד הדרושה על הצד הטוב ביותר והאפקטיבי ביותר.

שטיפת קווי ביוב מאת:  צוות האתר

כיצד מתבצעת שטיפה מקצועית של קווי הביוב? מפני מה שטיפת קו הביוב מסייעת להגן? סיקור מקצועי מיוחד בנושא.

להמשך קריאה על שטיפת קווי ביוב 

באילו מקרים ומצבים ניתן ואף מומלץ לפנות לרופא פסיכיאטרי? באילו ארגונים ומוסדות ניתן לקבל טיפול של רופא פסיכיאטרי? לפניכם סיקור מיוחד בנושא. 

5 טיפים לבחירת חברת ניקיון מאת:  צוות האתר

חמישה טיפים מיוחדים לבחירה חכמה ונכונה של חברת ניקיון מקצועית ומומלצת אשר תעשה עבורכם עבודה יסודית כנדרש.

חברת השמה מיישמת את המסלול לעבודה הבאה שלכם

אתם מחפשים עבודה, ואתם רוצים חברת השמה שתשים לב לכישורים שלכם, לניסיון שלכם ולשאיפות המקצועיות והכלכליות שלכם. אתם רוצים עבודה ואתם רוצים חברת השמה שתדע לשים את האצבע על הנקודה המדויקת שמתאימה בין העובדים שאתם לעבודה הבאה שלכם.

ייצוג של רואה חשבון אמריקאי בהקמת חברה

כאשר אתם מעוניינים לרכוש נכס בארה"ב, לפתוח חברה או להרחיב את סל ההשקעות אצל הדוד סאם אז מי הוא הכתובת לכל סוגיות המיסים? כפי שבוודאי תחשבו אז רואה החשבון הוא איש המקצוע אליו פונים אך האם הוא צריך התמחות מיוחדת? כשמדובר על התנהלות מול רשויות המס בארצות הברית אז ישנה כתובת ודאית למענה ולטיפול בסוגיות והיא זו אשר תשפוך אור על כדאיות ההשקעות ועל כל נושא מקצועי שיעלה

שיפוץ הבית – האם לקחת קבלן?

הגיעה העת לשפץ את הבית, בשעה טובה - אך כיצד תוכלו לבחור נכונה את קבלן השיפוצים שיעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר? הנה מספר דברים שחשוב לדעת בנושא.

השקעות נדלן בארהב מאת:  צוות האתר
השקעות נדלן בארהב

השקעות נדל"ן בחו"ל הולכות ונהיות נפוצות יותר בשנים האחרונות. עקב הרווחים הגבוהים יותר שניתן להשיג שם. נדל"ן בארה"ב הוא מהמבוקשים ע"י משקיעי הנדל"ן וזאת עקב כדאיות ההשקעה באזור זה הקשורה בנסיבות שונות.
להמשך קריאה על השקעות נדלן בארהב 
על נפלאות הדיקור הסיני מאת: מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
על נפלאות הדיקור הסיני

כמה עובדות חשובות שכדאי לדעת אודות שיטת הדיקור הסיני - כיצד הדיקור מתבצע בפועל, מה ההיגיון מאחורי השיטה ולמי בכלל טיפול שכזה מיועד?

להמשך קריאה על על נפלאות הדיקור הסיני 
רפואה אלטרנטיבית - למה בעצם? מאת: מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה אלטרנטיבית - למה בעצם?

מה היא למעשה רפואה אלטרנטיבית משלימה, מה הם המוטיבים המרכזיים שהיא כוללת, מה הם ההבדלים הבולטים לעומת הרפואה הקונבציונאלית המוכרת והאם אפשר לשלב בין השתיים?

לבחור דירה טובה כמו מקצוען מאת:  צוות האתר
לבחור דירה טובה כמו מקצוען

כשאדם ממוצע מן השורה רוצה לקנות דירה, סביר להניח שהוא לא יוכל להצטיין, הרי כדי להבין איזו דירה הכי טובה עבורו הוא צריך להכיר את כל הדירות הקיימות ולהבין את שוק הנדל"ן על בוריו. מכיוון שהוא לא יכול לעשות זאת, הדבר הכי נכון עבורו הוא לבחור אנשי מקצוע.

בחירת מנעולן מאת:  צוות האתר
בחירת מנעולן

מה הכי חשוב לדעת על מנעולן? התשובה היא פשוטה: הוא בעל עמדת המפתח. תרתי משמע. הוא פורץ מוסמך ומורשה שיודע לתת מענה לפורענותם של פורצים פליליים. תנאי הכרחי לבחירת מנעולן שתוכלו לסמוך עליו שהוא ייתן לכם את המענה הנדרש, אשר אכן נדרש לא אחת ובעצם על פי רוב מעכשיו לעכשיו..

להמשך קריאה על בחירת מנעולן 
סוגי תקלות במכונת כביסה ופתרונן

סיקור מיוחד בעניין תקלות נפוצות במכונות כביסה שניתן לפתור בקלות החל מנזילת מים, ריח רע מהמכונה וקצר חשמלי בעת הפעלת המכונה - מה ניתן לעשות במקרים שכאלו?

כל מה שבאמת חשוב וכדאי לדעת בנושא של הסרת שיער בלייזר - למה, כמה ואיך זה עובד - למי זה מתאים, עניין המחירים ונושא המכשור והשיטות השונות הקיימות בארץ.

איתור חשמלאים מוסמכים מאת:  צוות האתר
איתור חשמלאים מוסמכים

לאחרונה אנו שומעים על יותר ויותר מקרים של תקלות חשמל שלא טופלו כראוי על ידי חשמלאים וגרמו לנזקים חמורים מאד - לפניכם סיקור מיוחד אשר יסייע לכם לאתר חשמלאי מוסמך ומקצועי בשעת הצורך.

להמשך קריאה על איתור חשמלאים מוסמכים 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  עמוד הבא
בעלי מקצוע
בעלי מקצוע | חוקר פרטי | חדרי שינה | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל