חפש נושא
חפש מקצוען

 המדריך להוצאת גרין קארד לארה"ב

מאת:  צוות האתר
פורסם: 30/4/2020
כאשר מדברים על הכלכלה הגדולה ביותר בעולם מדברים בעיקר על אחת המעצמות הגדולות - ארצות הברית. אז בעידן בו כל בעל עסק או אפילו אדם פרטי רוצה לממש את ההזדמנות העסקית שלו עולה גם הצורך במעבר ותושבות קבע לחיים אחרים לגמרי, חיי משפחה ועבודה בארצות הברית.

אם כן, מסתמן כי ההזדמנויות העסקיות בארצות הברית גדולות ומרובות ולכן מובילות לא מעט אנשים לנסות את מזלם מעבר לים, אבל לפני כן הם לא מפספסים את כל השלבים בדרך להשגת גרין קארד- המסמך שיאשר להם את העבודה והחיים הבטוחים והחוקיים מעבר לים.

 

איך משיגים גרין קארד לארצות הברית?

חלומם של לא מעט אנשים זה להגשים את השאיפות העסקיות שלהם וכך להשיג את החיים הטובים ביותר עבורם ועבור בני המשפחה שלהם. במעמד קבלת גרין קארד מדינת ארצות הברית קודם כל דואגת לאנשים המקומיים ולכן היא מטילה מגבלות לכניסת עובדים ומאשרת כניסה אך ורק של מקצועות מבוקשים וחסרים במקום. בדיוק כאן, חשוב לדבר על האפשרויות והיתרונות המוענקים באמצעות הגרין קארד – המסמך בעל האפשרויות לתושבות קבע והתנאים המגיעים כחלק בלתי נפרד מכך.
 

איזה זכויות אפשר לקבל במעמד תושבות קבע?

בעל גרין קארד יכול לקבל לא מעט תנאים במסגרת תושבות הקבע, למעשה, באמצעות המסמך הנ"ל יכול האדם המקבל את הזכאות לרכוש נדל"ן בכל רחבי ארצות הברית וזאת בנוסף למגורים רגילים. כמו כן, במסגרת זו יכול מקבל האשרה להוציא ללא כל בעיה רישיון נהיגה בדומה לאזרח בארצות הברית ובנוסף לזה זכאי להוציא רישיון לעסק. המטרה העיקרית של תושבות הקבע היא בין היתר לחיות ולהרים את רמת החיים באמצעות עבודה טובה וכאן נכנס גם עניין פתיחת העסקים ללא כל מגבלה בכל רחבי המדינה. כאמור, אדם עם אישורי שהייה יוכל לעסוק בכל מקצוע שירצה אם כי ה סיבה האמיתית לקבלת האישורים תהיה המקצוע הנדרש- לאחר מכן יוכל זה להחליף את המקצוע ולהשתלב עם מה שיבחר.
 

מהם השלבים להוצאת גרין קארד?

הוצאת מסמך גרין קארד יכולה להעניק לא מעט הזדמנויות החל ממחירי דיור זולים, מרחבים גדולים וכן שפע הזדמנויות בפן העסקי והרווחי של החיים. אז בעוד אנשים  נחושים בדעתם להוציא את אישורי השהייה הדבר הראשון אשר יידרש מהם קשור ברישום אשר יבוצע באתר של שגרירות ארה"ב באמצעות טפסים ראשוניים שחשוב למלא בצורה נכונה, שאחרת אתם עלולים להיתקל בדחייה שניתן למנוע לו רק תקבלו את הייעוץ המתאים. במידה והמסמכים שתמלאו יעברו את הדרישות אזי השלב הבא יהיה הגעה לשגרירות וזאת יחד עם תארים מתאימים, הצהרה לגבי הון אישי, אישורים משפטיים, תעודת יושר ועוד. השלב האחרון יהיה שלב הריאיון - כאמור השלב המכריע שיבדוק את יכולת השיחה שלכם, ההופעה ובסופו של דבר בקבלת הבקשה.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל