חפש נושא
חפש מקצוען

 תיאום ציפיות עם מנתח פלסטי - למה זה חשוב?

מאת:  צוות האתר
פורסם: 24/6/2019
ניתוח פלסטי זהו דבר שיכול להיות מאוד משמעותי בעבור אלו שעוברים אותו. הוא יכול להשפיע באופן ישיר על הדימוי העצמי של האדם וזאת לצד לא מעט דברים אחרים. לאור זאת יהיה חשוב לוודא כי ישנו תיאום ציפיות מקיף ואמתי עם המנתח. בדרך זו יהיה ניתן להימנע ממצבים לא נעימים שעלולים להתרחש.
 
כאשר בוחרים לתאם ציפיות עם הרופא ניתן בעצם לגשת אל הניתוח עצמו בראש שקט לחלוטין ומתוך ידיעה כי פעלתם בדרך הנכונה ביותר. כך בעצם תוכלו סוף סוף לעבור את הניתוח החשוב בו אתם חושקים ותוכלו להיות בטוחים כי הוא יהיה בדיוק כפי שתיאמתם עם הרופא בהתחלה, דבר שבוודאי תרצו.
 
אז למה בעצם חשוב לתאם ציפיות?
 
נניח למשל שמישהי רוצה לעבור הגדלת חזה, ובכן אם היא תיגש אל רופא באופן אקראי וזאת ללא בחינה אמתית של כל אלה שפועלים בתחום, היא עלולה לגלות רק לאחר שהניתוח בוצע כי מדובר ברופא חובבן שלא באמת הבין את שהיא ביקשה מראש. כאשר מדובר על כך שהוא ביצע את ההגדלה בצורה מסוימת שלא תאמה את הציפיות שלכם. הרי בוודאי לא תרצו לשלם ממיטב כספכם ולגלות בסופו של יום כי הניתוח בוצע באופן חובבני למדי, כזה שאכזב אתכם ובצורה יוצאת דופן. ובכן, יהיה ניתן לפעול בעניין וללא יותר מידי קושי. רק חשוב שתדעו לפנות אל גורם שבאמת יסייע לכם עם כך.
 
בוחנים ביקורות על פי היחס לפציינט של המנתח
 
כאשר אתם בוחנים את הביקורות השונות שקיימות ברשת, יהיה כדאי לכם לבחון אותן בראש ובראשונה על פי היחס שנותן המנתח לכל מטופל שמגיע אליו. בדרך זו תוכלו לדעת שמא מדובר במנתח שיהיה כדאי לקחת בחשבון או שיהיה כדאי לדלג מעליו. בסופו של יום היחס ללקוח יהיה קשור באופן הדוק ליכולת שלכם לתאם ציפיות ביחד עם אותו אדם. לאור זאת כדאי לכם לפעול בצורה אחראית ולוודא כי אתם יודעים את כל ההשלכות שקשורים לנושא הזה. אך ורק כך תמצאו מבוקשכם ובמאת האחוזים.
 
פונים אל מנתח שיודע להיוועץ עם הפציינטים שלו
 
עקב החשיבות הרבה של התייעצות ותיאום ציפיות עם הרופא המנתח, יהיה כדאי לכל אחד מכם לוודא כי הוא בוחר לפעול באופן אחראי ככל הניתן. בדרך זו יהיה ניתן מבחינתכם ליהנות סוף סוף משינוי אמתי בכל הנוגע לאופן בו יבוצע הניתוח. כך לא תצטרכו לחשוש שמא התוצאה הסופית לא באמת תהיה כפי שרציתם. כמו כן, זו יכולה להיות הדרך הנכונה ביותר מבחינתכם להגיע אל הניתוח עצמו רגועים לחלוטין וללא כל חששות מיותרים. רק צריך לפעול בצורה אחראית ולוודא כי פונים אל האדם המתאים ביותר על מנת לעבור אצלו את הניתוח.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל