חפש נושא
חפש מקצוען

 טכנאי מכונות כביסה - מתי ולמה להזמין?

מאת:  צוות האתר
פורסם: 17/3/2019
מכונת הכביסה הביתית נמצאת בשימוש חוזר לרוב מדי יום ביומו ומהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית. ניתן לרכוש כיום מכונות כביסה מדגמים שונים, של יצרנים מוכרים יותר ופחות, כאשר טווח המחירים רחב וכך גם היקף וטווח אחריות היצרן. מכונת הכביסה היא מכונה המורכבת ממספר יחידות האחראיות יחד על פעולות המכונה, משטיפה ועד סחיטה, כאשר ליקוי או כשל בכל אחת מאלה יביא לתקלה שמצריכה הזמנת איש מקצוע.
 

בדיקת טווח אחריות

כאשר מכונת הכביסה מגירה מים, אינה סוחטת, רועשת באופן בלתי סביר או אינה מבצעת את פעולתה כהלכה, לפני הכל יש לבדוק את תעודת האחריות ותוקף האחריות של המכונה. כאשר מכונת הכביסה נמצאת תחת אחריות היצרן מומלץ לפנות לחברה נותנת השירות ולהזמין באמצעותה טכנאי מכונות כביסה מקצועי ומוסמך. חשוב לדעת כי אחריות היצרן מתייחסת לרכיבים החשמליים והאלקטרוניים ואינה מכסה כל נזק.
 

סוגי תקלות:

1. ריח לא נעים - תפקיד מכונת הכביסה הוא לנקות את הבגדים, וזאת באמצעות לחץ מים בתנועה, טמפרטורה מבוקרת ותוספי ריח ופירוק לכלוך. כאשר המכונה עצמה או הכביסה היוצאת ממנה מדיפים ריח רע ולא נעים מדובר בתקלה. תקלה זו יכולה לנבוע מצנרת לא נקייה, פילטר סתום באבנית או גרב/ פריט קטן אחר הסותמים את הצנרת.

2. קצר - מערכת החשמל הביתית מגינה על עצמה ועל הבית מפני סכנות אפשריות כאשר היא "מפילה" את החשמל בעת שימוש במכשיר חשמלי שאינו תקין. אם קיים קצר חשמלי בבית בכל ניסיון להפעיל את מכונת הכביסה מדובר בתקלה חשמלית במכונה. יש להתקרב למכונה בצורה זהירה, לדאוג לסביבה יבשה, לנעול נעליים. יש לבדוק האם קיימים מים חשופים בסביבת שקע החשמל של המכונה או חוט חשמל חשוף המקושר אליה. במידה ולא יש לנתק את המכונה מכל מקור חשמל ולהזעיק טכנאי מכונות כביסה.

3. אורות מהבהבים / מכונה שאינה עובדת - כאשר המכונה מחוברת לחשמל ולצנרת באופן תקין ומסיבה שאינה נראית לעין מסרבת להתחיל את פעולתה, לרוב ילווה הדבר בהופעת נורות על גבי פאנל ההפעלה, הבהוב או סימן נעילה. במקרה כזה לא בהכרח מדובר בתקלה ויתכן שהמכונה פשוט שרויה במצוקה בשל תפעול שגוי. שימו לב האם העמסתם את המכונה יתר על המידה, האם נותר שובל בגד היוצא ממנה לאחר סגירת הדלת, האם תכנית ההפעלה כוונה כראוי.

4. גוף חימום - גוף החימום של המכונה הוא רכיב רגיש אשר נוטה לצבור אבנית המשבשת את פעולתו. כאשר גוף החימום אינו מתפקד המכונה לא תוכל לעבוד ועל כן מומלץ לשמור על מכונת הכביסה באמצעות שטיפות עם חומרים מנקי אבנית. כאשר גוף החימום מלא באבנית וסתום יהיה צורך בהחלפת גוף החימום על ידי טכנאי מכונות כביסה.

בפניה אל טכנאי כדאי לבחור בטכנאי מוסמך בלבד, בעל המלצות וכזה המספק חלקי חילוף מקוריים על פי דגם המכונה.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | חוקרים פרטיים | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל