חפש נושא
חפש מקצוען

 ניקיון משרדים

מאת:  צוות האתר
פורסם: 23/7/2018

כאשר אתה מגיע הביתה, אחרי יום עבודה, אתה נכנס ורואה בית נקי ומסודר, ההרגשה כאילו עשית ריסט במוח, פתאום אתה מחייך, לא עייף ומלא תודה למי שביצע את ניקיון הבית. דומה הדבר בעבודה, אם זה משרד, מפעל או משאית, ניקיון משרדים הינו אחד הדברים החשובים ביותר על מנת לעשות טוב בלב.

 ניקיון משרדים עושה טוב על לב הלקוח המבקר בארגון. הדבר הראשון שמרגיש אדם המגיע למקום עבודה, בית, חנות הינו רמת הניקיון. משרד שאינו נקי משדר זלזול וכך גם האדם המגיע למקום יחזיר את אותו היחס, דבר שעלול לגרום נזק לארגון, בית וכ"ו. ניקיון משרדים הינו דבר חשוב ביותר, הוא נעשה על מנת להראות טוב ביותר בעיני אנשים, להכניס סדר לחיים ולהקנות הרגשה טובה. משרדים נקיים יוצרים סביבת עבודה נעימה עבור העובדים, עושה להם חשק לעבוד, ולו בגלל ניקיון המשרדים. הניקיון נותן הרגשה ללקוחות שמדובר בחברה רצינית ואחראית.

בדרך כלל עובד ניקיון לא מקבל קביעות, אבל עובד קשה וסומכים עליו כעובד ניקיון משרדים, עובדה שנותנים לעובד ניקיון גישה למסמכים וחומר סודי וחשוב. בנוסף, בחלק מהמקומות עובדי הניקיון אינם מקבלים את התנאים הסוציאליסטים להם הם זכאים. ניקיון משרדים הינה עבודה חשובה כמו בעלי מקצוע אחרים. יש לתגמל את עובדי הניקיון וחברות הניקיון ולזכות בכבוד והערכה מצד העובדים והלקוחות. ניקיון משרדים הינה עבודה חשובה ויש להתייחס לעובדים בכבוד הראוי להם. מנהל טוב יודע זאת ומכבד את עובדי הניקיון ויתייחס אליהם כעובדים חשובים ביותר לעסק שלו. החברה, העובדים והלקוחות הנבונים מכבדים את עובדי הניקיון, כי הם נותנים להם הרגשה נפלאה של חום ואהבה, דרך ניקיון המשרדים.‏

חשיבות הניקיון

ניקיון משרדים הינו אחד מנושאי הליבה של הארגון . הסבר לכך ניתן למצוא באמצעות מחקר על ניקיון הרכב. שאנו רוכשים רכב חדש, אנו מקבלים את הרכב בניקיון מעולה, נקי מבריק ללא טיפת אבק. כיורד גשם ומלכלך את הרכב ואנו נוסעים ברכב מלוכלך, אנשים סביבנו לא רואים את ההשקעה שהשקענו ברכב.

ניקיון הרכב כמו ניקיון משרדים, נותן לאנשים מבט ראשוני עלינו על פי ניקיון הרכב או המשרדים. על פי הרושם הראשוני הלקוח שבא למשרד, או הנוהג ברכב שרואה מולו רכב אחר, יוצר דעה אישית. לכן חשוב מאוד ניקיון הרכב כמו גם ניקיון המשרדים על מנת לעשות רושם ראשוני טוב על הלקוחות. ניקיון משרדים זהו הסוד לרושם טוב.

ניקיון משרדים הינו דבר חשוב גם לרושם משני (מתמשך), הוא נעשה על מנת להראות טוב ביותר בעיני אנשים, להכניס סדר לחיים, להקנות הרגשה של חברה שאכפת לה. ארגון מסודר מכיר בחשיבות ניקיון המשרדים ומעריך את עובדי הניקיון ומתייחס אליהם כעובדים מהשורה הראשונה. עובדי הניקיון, דרך ניקיון המשרד נותנים ללקוחות ולעובדים הרגשה נפלאה וחשובה.

אנלוגית נקיון המשרדים

כמה חשוב ניקיון משרדים? הסבר לחשיבות ניקיון משרדים ניתן למצוא באנלוגיה הבאה: כאשר לקוח מגיע לעו"ד, ושולחנו של העו"ד ריק והמשרד נקי הלקוח מרגיש שהוא הגיע למקום הנכון.

לעומת זאת, כששולחנו של העו"ד מלא בתיקים אחרים והמשרד לא נקי, ישנה תחושה קשה שלא כדאי להיכנס לעבודה מול אותו עו"ד. כשאנו מגיעים למשרד נקי עקב כך שהמשרד מייחס חשיבות לניקיון משרדים, השולחן של הפקיד נקי ומוכן לישיבה, הלקוח יבוא בהרגשה טובה והלקוח מוכן לעשות עסקה ביתר קלות. ניקיון משרדים חשוב בשביל ליצור ללקוח רושם ראשוני טוב. מפה באה החשיבות של ניקיון המשרדים. ניקיון המשרד הינו דבר החשוב גם לרושם משני (מתמשך), הוא נעשה על מנת להראות טוב ביותר בעיני אנשים, להראות אמינות, להקנות הרגשה של חברה שאכפת לה.

ארגון חכם לוקח בחשבון את חשיבות ניקיון המשרד ומעריך את עבודת עובדי הניקיון. עובדי הניקיון דרך ניקיון המשרדים נותנים ללקוחות ולעובדים הרגשה טובה.‏
 
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
הדברה ירוקה – מהי הדברה ירוקה, על היתרונות והשימושים הבולטים
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
Ph.D אורית צוקר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל