חפש נושא
חפש מקצוען

 ייצוג של רואה חשבון אמריקאי בהקמת חברה

מאת:  צוות האתר
פורסם: 14/1/2018

כאשר אתם מעוניינים לרכוש נכס בארה"ב, לפתוח חברה או להרחיב את סל ההשקעות אצל הדוד סאם אז מי הוא הכתובת לכל סוגיות המיסים? כפי שבוודאי תחשבו אז רואה החשבון הוא איש המקצוע אליו פונים אך האם הוא צריך התמחות מיוחדת? כשמדובר על התנהלות מול רשויות המס בארצות הברית אז ישנה כתובת ודאית למענה ולטיפול בסוגיות והיא זו אשר תשפוך אור על כדאיות ההשקעות ועל כל נושא מקצועי שיעלה. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בהחלטות הרות משקל כגון רכישת קרקעות או נכסים אשר טומנים בחובן חבויות מס גבוהות ואשר כל החלטה שגויה עלולה לעלות עשרות ומאות אלפי דולרים. אז על מנת לדעת יותר על התהליך ולבחון את כדאיות פתיחת חברות לצורכי מס ריכזנו עבורכם מידע רלוונטי שינסה לספק תמונה רחבה יותר בטרם מקבלים החלטות.

מס חברות בארה"ב

ברכישת נכס למטרת השקעה עולה שאלה האם להתאגד ולבחור להתמסות בצורת חברה. מס חברות בארה"ב מספק יתרונות רבים למשקיע ומסייע בהעצמת הכדאיות הכלכלית של ההשקעה. ההתאגדות כחברה מעניקה לבעליה הגנה מפני מס הירושה (שונה ממס הירושה בישראל), מקנה הגנה משפטית לבעלים מפני תביעות ומחשיפת רכושו הפרטי בעת דיונים משפטיים.

כמו כן, פטורות חברות בארה"ב מחבות ניכוי מס במקור וההתנהלות כחברה מקלה מאוד על הפעילות העסקית ועל האופציה לביצוע תכנונים מיסים.

חשוב מאוד לבדוק לעומק את כדאיות יצירת ההתאגדות מאחר וגם להקמת חברה יש גם חסרונות. בין הבולטים שבהם ניתן למצוא שיעור מס שולי גבוה, שיעור גבוה של "מס עד הבית" ועוד. 

הקמת חברת בארה"ב

רואה חשבון אמריקאי נכנס לתמונה עוד בטרם נפתחה החברה ומסייע לבחון את כדאיות הקמתה בהתאם לסוג הפעילות העסקית של המשקיע ולסל השקעותיו.

אם הוחלט להקים חברה אז קיימות שתי אפשרויות להקמת התאגיד: הצורה הנפוצה יותר שהיא LLC והקמת Inc.) corporation) כאשר לכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלה ויש צורך בבחינת הביצוע על מנת לקבוע מי מהן מתאימה יותר למשקיע.

כאשר נבחרה צורת ההתאגדות עובירם לשלב הרישום במדינה בה הוחלט להקים את החברה, ומשם יוצאים לדרך.

דוח מס לחברות

כמובן שגם חברות בארה"ב נדרשות בהגשת טפסים ודוחות ל-IRS וזאת לא יאוחר מחמישה עשר באפריל של השנה העוקבת לתקופת הפעילות. ניתן לקבל תקופת הארכה של חצי שנה להגשת דוחות וזאת באמצעות הגשת בקשה מיוחדת. חשוב לדעת כי קבלת הארכה איננה מקנה דחיית תשלומים.

לסיכום, אם אתם ניצבים בצומת דרכים בו צריכות להתקבל החלטות משמעותיות עם משמעות לעתיד אז התייעצו עם איש מקצוע שזוהי עבודתו וזהו עולם התוכן שלו. רואה חשבון אמריקאי לסוגיות מיסוי אמריקאי הוא הכתובת להתנהלות פיננסית תקינה אל מול רשויות המס בארה"ב. הציגו את כל הפרטים הידועים לכם ובחנו יחדיו את כדאיות ההשקעה, את הצורך בהקמת חברה עם כל המשמעויות הנלוות ועם מס החברות הצפוי בארה"ב.

 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה ראיית חשבון   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
הדברה ירוקה – מהי הדברה ירוקה, על היתרונות והשימושים הבולטים
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
Ph.D אורית צוקר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל