חפש נושא
חפש מקצוען

 שיפוץ הבית – האם לקחת קבלן?

מאת:  צוות האתר
פורסם: 10/1/2018

הבית שלנו הוא אחד המקומות בהם אנחנו מרגישים הכי בטוחים והכי טוב, לא סתם ישנה האמרה "אין כמו בבית". כחלק מכך אנשים רבים בוחרים לבצע כל כמה שנים שיפוץ בבית שלהם. שיפוץ משדרג את הבית בכמה רמות והופך את הבית למקום הרבה יותר מהנה וכיפי.

אחת השאלות הגדולות ביותר שאנחנו צריכים לשאול היא האם לקחת קבלן בשביל לבצע את השיפוץ או לבצע שיפו עצמאי? ראשית חייבים לציין כי בשביל שיפוץ עצמאי יש צורך בהרבה כלי עבודה ייעודים דבר שדורש השקעה גדולה שלנו. לא רק זאת אלא ששיפוץ דורש מומחיות גדולה שלרובנו אין. על כן נראה כי עקב העובדה שיש לקנות כלי עבודה רבים ונדרשת מומחיות רבה יש צורך לקחת קבלן. אמנם יתכן והקבלן יעלה לנו יותר כסף, אך כך נוכל להיות בטוחים כי העבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש והבית שלנו יהיה נעים לשהות.

כיצד על הקבלן להיות בשביל שיפוץ איכותי?

אך שימו לב כאשר אתם לוקחים קבלן אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה מסוימת. הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא לקחת חאפר שאינו יודע לבצע את העבודה ואשר יגרום לנזקים לבית שלכם. אמנם חאפר יעלה פחות אך הוא גם יבצע עבודה הרבה פחות טובה וזהו דבר חשוב ביותר עליו אתם צריכים לתת את הדעת. שיפוץ איכותי יכול לבצע רק קבלן מנוסה וותיק אשר ניתן לסמוך עליו. מכיוון שהשיפוץ מתקיים בבית שלנו ואנו נמצאים בקשר יומיומי עם הקבלן אנחנו צריכים להבטיח כי הקבלן יהיה נחמד ויהיה נעים לשהות במחיצתו.

בטיחות, בטיחות ושוב בטיחות...

כאשר הקבלן עובד עלינו להקפיד על מספר דברים, עלינו להבטיח כי הקבלן עובד לפי תכנית העבודה ואינו חורג ממנה. כל חריגה מתכנית העבודה יכולה להיות חמורה ולגרום לנזק לבית שלנו. לצד זאת עלינו להבטיח כי הקבלן עובד בצורה בטיחותית ומקפיד על הוראות הבטיחות. לקבלן כלי עבודה רבים שכל אחד מהם יכול לגרום לפציעות חמורות לו ולעובדיו ועל כן חייבים להקפיד על בטיחות גבוהה בעבודה עמם. בטיחות משמעה לשמור גם על חייהם של באי הבית, כך לדוגמא אסור שהקבלן ישאיר חוטי חשמל חשופים בטח אם בבית מתגוררים ילדים. על כן נושא הבטיחות הוא חשוב ביותר ועלינו להבטיח כי הקבלן ידאג לבצע זאת.

תקציב השיפוץ – קבעו אותו מראש!

דבר נוסף שחשוב מאוד למי שמשפץ את הבית הוא לעמוד בתקציב מסודר ולא לחרוג ממנו. כאשר אתם פונים אל הקבלן בצעו סקר שוק וראו מה הם המחירים שדרושים ממכם בעבור השיפוץ. חשוב להבין כי יש לקבוע תקציב על בסיס הצעות מחיר אלו ולעמוד בו. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא שתהיה חריגה מהתקציב, חריגה שתגרום לקשיים רבים ולבעיות רבות. 

 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | חוקר פרטי | עו"ד בחיפה | עיצוב אתרים | חברת קידום אתרים בגוגל