יועץ מס לעסקים

חפש נושא
חפש מקצוען

 יועץ מס לעסקים

מאת:  איל קליין
פורסם: 14/1/2013
כל עסק נדרש לשלם מיסים עפ"י חוקי המס במדינה ולתת דיווח שלם על ההוצאות וההכנסות. לשם כך, רצוי להיעזר בשירותיו של יועץ מס לעסקים אשר בקיא בתקנות המס ויפעל לטובתו של העסק אל מול הרשויות הרלוונטיות.
במדינה מוטל מס על מגוון רב של פעולות, ולמעשה על כל פעולות המסחר. המס משולם למדינה והיא משתמשת בכספי המיסים לשם פעולות ממשלתיות וצרכים מדיניים שונים.
לעסקים יש הוצאות והכנסות בקנה מידה רחב היקף, לפיכך גם הוצאות והחזרי המס שלהם מתבטאים בסכומים משמעותיים. לכן, הכרחי להשתמש בייעוץ מס על מנת לנצל את כל הזכויות הנגזרות מהיתרי המס, ולעמוד בכל החובות הנדרשות בעניין זה עפ"י חוק.
ייעוץ מס הוא תחום יעוץ נפוץ היום במגזר העסקי. עסקים קטנים כגדולים מחויבים לעמוד בחובות ובתקנות המס שנקבעו בחוקי מדינת ישראל. ייעוץ המס מאפשר לעסק להתנהל בצורה נכונה מבחינה כלכלית, למקם את הרווח מהחזרי מס ולצמצם את ההוצאות החייבות במס- פעולות השזורות זו בזו ועשויות לחסוך לעסק משאבים כלכליים לא מעטים. הוצאות עסקיות רבות הן מוכרות במס, כלומר שהמדינה מזכה את החברות ומקזזת בסוף שנת המס את ההחזרים מההוצאות ובכך קטן היקף הוצאות המס של החברה. הוצאות מוכרות במס הן לדוגמא- לקיחת הלוואה בנקאית למען העסק, הוצאות רכב ונסיעות עבור לשימושים הקשורים בעסק, הוצאות טלפון בעסק, והוצאות נוספות הנובעות מפעילותו השוטפת של העסק. חשוב לציין שלרוב ההחזר על הוצאות המס אינו מגיע ל-100 אחוז החזר, אלא החזר יחסי. לשם מקסום התועלת מהוצאות המס העסקיות מומלץ להשתמש בשירותיו של יועץ מס לעסקים.

יועץ מס לעסקים

תפקיד של יועץ המס הוא למעשה ייצוגו של בעל העסק והעסק מול רשויות המס וכמובן ייעוץ שוטף בענייני  מס המשרת את ענייני החברה. על יועץ המס מוטלת האחריות להיות בקיא באופן מוחלט בחוקי המדינה בעניין זה ובתקנות השונות. ביכולתו של יועץ המס גם לתרום לניהול נכון של ספרי הוצאות ועוד. הידע המעשי של יועץ המס יסייע בניתוב ההוצאות הכספיות של בעל העסק, דבר שבסופו של דבר יש בו הכוח להביא לחיסכון בפעול של סכומי כסף משמעותיים.
ייעוץ מס לעסקים הוא הכרחי לכל עסק. מומלץ לא להקל ראש בעניין זה ולשכור את שירותו של יועץ מס מנוסה ומהימן. ניהול מס נכון ויעיל לאורך השנים יכול לחסוך סכומי עתק אשר יכולים לשמש לטובת החברה ובעליה.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה יעוץ כלכלי ופיננסי   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל