השקעות נדלן בארהב

חפש נושא
חפש מקצוען

 השקעות נדלן בארהב

מאת:  צוות האתר
השקעות נדלן בארהב
פורסם: 19/12/2017
השקעות נדל"ן בחו"ל הולכות ונהיות נפוצות יותר בשנים האחרונות. עקב הרווחים הגבוהים יותר שניתן להשיג שם. נדל"ן בארה"ב הוא מהמבוקשים ע"י משקיעי הנדל"ן וזאת עקב כדאיות ההשקעה באזור זה הקשורה בנסיבות שונות.

השקעות נדל"ן

השקעות נדל"ן ידועות כסוג של השקעות שהן מהבטוחות ביותר מתחומי ההשקעה הקיימים. הנדל"ן הוא ממשי, בין אם שטח או מבנה, או אפילו מבנה עתידי, והוא משהו שתמיד יש לו ביקוש במידה כזו או אחרת, בד"כ במידה גבוהה. אם לא בבחינת בנייה, אז בהשכרה, כשטח ולצרכים נוספים.  
לכן, אילי הון רבים יזמים ומשקיעים בוחרים להשקיע בתחום הנדל"ן, במטרה לקבל תמורה הוגנת להשקעתם, ועם מינימום הפסדים. השקעה בנדל"ן מגנה למעשה על הכסף שהושקע בה, בניגוד להשקעה בבורסה או בניירות ערך שעלולים ליפול או לאבד מערכם, הנדל"ן גם אם ערכו יורד, אינו גורם להפסדים מידיים משום שאפשר ברוב המקרים להשאיר אותו ללא שינוי עד לעלייה נוספת של ערכו.
לאחרונה, מחירי הנדל"ן בישראל גבוהים מהרגיל, והמשקיעים עומדים בפני דילמות רבות. דמי השכירות המתקבלים מדירות, מהווים אחוז המספק למשקיע רווח נמוך, ופוטנציאל הנדל"ן בארץ קרוב למיצוי עליית הערך שלו, ועומד בפניי ירידת מחירים משמעותית. לכן המגמה העכשווית היא, מימוש פוטנציאל הנדל"ן ע"י השקעה מחוץ לגבולות הארץ.

השקעות נדלן בארה"ב

בעת האחרונה ארה"ב שרויה במשבר פיננסי, אשר בעקבותיו נגרמה ירידת מחרים ושפל חסר תקדים בשוק הנדל"ן. דבר זה גרם לכך שגם משקיעים שאינם בעלי הון גדול, יכולים להשקיע בנדל"ן וליהנות מהרווחים. המשבר הפיננסי גם הביא לעלייה בדרישה לשכירות מצד אחד, ומצד שני עקב חוסר מימון והלוואות מהבנקים, שבעקבות המשבר עצרו הלוואות למשכנתא שניתנו בקלות יתרה  גם הביא להקפאה של פרויקטים רבים בתחום הנדל"ן.
סיבות אילו ונוספות, גרמו למצב שבו בעזרת השקעה של סכומים נמוכים בנכסי נדל"ן בארה"ב, ניתן להפיק רווח גדול- לרכוש נכס במחיר הנמוך יותר מעלות הבנייה שלו, להשכיר אותו, ואינסוף אפשרויות נוספות. כדי להשקיע בנדל"ן בחו"ל נדרש להיעזר בחברות המתחמות בכך. בין אם חברת נדלן,  חברת יעוץ השקעות נדל"ן מקצועית ו/או משרד עורכי דין מוסמך ומנוסה בתחום - גופים שונים העוסקים בתחום הנדל"ן יכולים להפנות לגרומים הרלוונטיים בחו"ל. לאחר יצירת ההתקשרות חשוב לבצע ניתוח השקעה על מנת לוודא שהנכס תואם את הפרטים שנמסרו למשקיע, ובאם הכול מאושר, נותר רק לצאת לדרך ולחכות לרווחים.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה נדל"ן   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל