שרותי אינסטלטור

חפש נושא
חפש מקצוען

 שרותי אינסטלטור

מאת:  איל קליין
פורסם: 18/12/2012
שירותי האינסטלטור הנקראים "אינסטלציה" הם שירותים החשובים לתחזוקה השוטפת של כל מבנה שבו פועלת צנרת ומערכת ביוב. שירותיו של האינסטלטור מתאימים לטיפול במגוון של מקרים ומומלץ להיעזר בו בעת הצורך.
עבודת האינסטלטור חשובה ועליה להיות קפדנית. מבנה שבו מתקיימת  אי תקינות של הצנרת או של גורמים במערכת האינסטלציה, עלול להפוך במרה למבנה בו קיימים ממפגעים מסכנים בריאות וחוסר נוחות משווע. דוגמאות למקרים כאלה הם-  הצטברות עובש ותחב המזיקים לבריאות במקומות לחם לאורך זמן והרס של רהיטים או חפצים כתוצאה מנזילות, וכד'.

שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה הנקראים גם שירותי שרברבות- הם כאמור השירותים התומכים בתפקודה של הצנרת- מערכת הביוב, ותשתית צינורות הזרמת המים בחלקי המבנה. ניתן להזמין  שירותי אינסטלציה מחברות שיפוץ שונות או מאינסטלטורים עצמאיים המציעים שירותיהם לקהל הרחב. את שירותי האינסטלציה אפשר לבחור מבין המגוון המופיע במנועי החיפוש באינטרנט תחת הערך המבוקש, מדפי זהב, ממגנטים ופליירים המתפרסמים באזור המגורים והדרך המומלצת ביותר היא לבחור מבין המלצות של מכרים שאתם סומכים על דעתם בעניין.
אינסטלטור הוא בעל המקצוע שתחום התמחותו הוא הטיפול במערכת האינסטלציה במבנה, בין אם המבנה מיועד למגורים  או לצורך אחר, ועליו מוטלת האחריות לתיקון וטיפול שוטף של כל הנוגע למערכת זו. לדוגמא, תחומי הטיפול של האינסטלטור הם: פתיחת סתימות,  החלפת צינורות במקרה של שחיקה, סתימת פרצי מים, טיפול בנזילות ועוד. לעיתים, במבנים ישנים בהם הצינורות שמהווים את מערכת האינסטלציה כבר חלודים ומתפוררים, נדרש להחליף את כל הצינורות, וגם זוהי עבודתו של האינסטלטור, ובמקרים שנדרש גם של כמה אינסטלטורים יחד. במבנה שטרם נבנה, נדרש לתכנן מערכת אינסטלציה מאפס, ולשם כך נדרש אינסטלטור הבקיא ומנוסה בתכנון והקמת תשתית צנרת למבנים חדשים.
מערכת האינסטלציה היא מערכת מרכזית והכרחית בכל מבנה אם לא הכי מרכזית מלבד מערכת החשמל. בלעדיה, לא ניתן לקיים שום שימוש במי ברזים, וכתוצאה מכך לא נתן להתקין בתי שימוש, כיורים מקלחות ועוד. האינסטלציה היא מערכת אשר מטרתה גם לספק ולהזרים מים בין כל חלקי המבנה, וגם להזרים החוצה ממנו, מים המכילים פסולת או מים משומשים אל הביוב.
מסיבות אילו ונוספות, שירותי האינסטלציה ועבודתו של האינסטלטור הכרחיים וחשובים לקיומו ותפעולו השוטף של כל מבנה. לכן כדאי להיעזר בהם ולא לנסות לפתור בעיות בתחום זה ללא הידע הנדרש. בנוסף כדאי להקפיד לבחור את האינסטלטור בצורה מעמיקה ולאחר קבלת המלצות לשם הבטחה של שירות מלא, תקין, ובמחיר הוגן.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה בעלי מקצוע    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
הדברה ירוקה – מהי הדברה ירוקה, על היתרונות והשימושים הבולטים
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
Ph.D אורית צוקר
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל