האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?

חפש נושא
חפש מקצוען

 האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?

מאת:   
פורסם: 5/7/2014

מה ההבדל בין מכונת כביסה איכותית למכונת כביסה רגילה? את אותה השאלה ניתן לשאול לגבי כל מוצר אחר שבנמצא. מכונית איכותית, מסך טלוויזיה איכותי, מכונת תפירה איכותית וכל מוצר אחר.

שאלת האיכות היא למעשה שאלה של כמות וכי למה? כי בדרך כלל מכונת כביסה איכותית תעלה יותר ממכונת כביסה רגילה והאיכות מתורגמת לכמות – כמות של כסף. אבל השאלה הבאה שנשאלת האם הוצאה כספית גדולה ביום הרכישה לא תחסוך לכם כסף רב בעתיד. שהרי מכונת כביסה איכותית לא תתקלקל בתדירות של מכונה רגילה, היא תעבוד יותר שנים ותכבס יותר טוב. לכן שאלת האיכות שוב הופכת לשאלה של כמות וניתן לכמת את איכות המכונה לפרמטרים השונים שיתנו לכם מושג כמה אתם בעצם חוסכים כשאתם קונים מכונת כביסה איכותית.
מכונת כביסה איכותית – פער המחירים
מכונת כביסה רגילה יכול לעלות לכם בין 2000 ל3500 ₪ בעוד שמכונת כביסה איכותית תעלה לכם יותר ועד 8000 ₪ הפער באחוזים נראה גדול (יותר מכפליים במחיר) אבל בסכום אין מדובר על הוצאה ענקית.

כשמדובר במכוניות למשל, הפער בין מכוניות איכותיות יוקרתיות למכוניות רגילות יכול להגיע למאות אלפי שקלים ולכן השיקול הכספי יכול להיות מכריע, אך כשמדובר בפער של אלפי שקלים בודדים לא צריך רק לשיקול הכספי להכריע. כשמדובר במכונות כביסה יש לזכור הוצאות חשמל, הוצאות תיקונים וכדומה. מספיק שתקראו לטכנאי הכביסה יותר מפעם אחת ובכל פעם תשלמו בסביבות 500 ₪ יכול הדבר להוות את הפער בין מחיר של מכונת כביסה איכותית ומכונת כביסה רגילה.
כיצד לבחור מכונת כביסה
בין אם אתם מעוניינים במכונת כביסה איכותית או סטנדרט יש כמה וכמה פרמטרים שעליכם לבדוק טרם ההחלטה:
גודל המכונה - יהיה כמספר הנפשות בבית וכמות הכביסה המלוכלכת שהם מייצרים ביום. מכונת כביסה למשפחה ממוצעת של זוג הורים ושלושה ילדים תספיק מכונת כביסה של 5 עד 6 ק"ג ולמשפחה גדולה יותר ניתן לרכוש מכונת כביסה של 7 עד 10 ק"ג.
מיקום המכונה – גודל המקום המיועד למכונת הכביסה יכול לקבוע את הדגם ואת גודלו הפיזי, וכן האם תהיה למכונה פתח עילי או צידי.
האם אתם מתכננים לרכוש גם מייבש כביסה – נקודה זו חשובה ויכולה לקבוע את סוג וגודל מכונת הכביסה שכן מייבש המוצב על גבי מכונת כביסה יכתיב מכונת כביסה עם פתח צידי ומוטב שתהיה עם מהירות סחיטה גדולה כדי לצמצם את משך פעילות המייבש.
דברים נוספים שיש לבדוק טרם רכישת מכונת כביסה הם: הרגלי הכביסה שלכם והאם תוכניות הכביסה של המכונה תואמים הרגלים אלה. יש לבדוק את צריכת האנרגייה של המכונה ואת צריכת המים ולוודא כי יש למכונה תו איכות מסוג A. כמו כן יש לוודא את אמצעי המיגון והביטחון נגד התחשמלות ונגד פגיעה בילדים, וגם האם הפעלת המכונה ידידותית ולא מסובכת. ולבסוף יש לבדוק גם את נושא האחריות והשירות.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה    הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
הדברה ירוקה – מהי הדברה ירוקה, על היתרונות והשימושים הבולטים
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
Ph.D אורית צוקר
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל