מהי הדרך המועדפת לפרסום העסק?

חפש נושא
חפש מקצוען

 מהי הדרך המועדפת לפרסום העסק?

מאת:  איל קליין
פורסם: 19/3/2012
 
התשובות לשאלות פשוטות הן תמיד מורכבות ביותר. השאלה שצריך לשאול את עצמו כל בעל עסק היא מהי הדרך המועדפת לפרסום העסק שלי. יש עסק שכדאי לו מאוד לפרסם בטלוויזיה הארצית, ויש מי שכדאי לפרסם בתחנת רדיו אזורית.

בניית אסטרטגיה פרסומית

פרסום של עסק / מוצר / שירות / איש מקצוע, אינו מעשה חד פעמי, פרסמתי – ובזה נגמרה השקעתי בתחום. בכדי לעבוד נכון, ולהגיע לתוצאות צריך לבנות תוכנית אסטרטגית לפרסום בית העסק, וחשוב לעשות זאת עם איש המקצוע המתאים. לעסקים בינוניים וקטנים תקציב פרסום קטן ומוגבל, יחד עם זאת גם להם כדאי לפרסם את העסק שלהם בדרך יעילה שתגדיל את מספר הלקוחות. אנשי פרסום הם אלה שיודעים לחלק את עוגת התקציב בדרך שתביא לתוצאות הראויות.

מוצרי פרסום – כחלק מאסטרטגיה פרסומית

אחד מכלי הפרסום שכדאי מאוד להשתמש בהם הוא מוצרי פרסום. למרות שהם ברובם לא כלים אלקטרוניים וחדשניים, עדיין לא אבדה יעילותם, והם מביאים תוצאות. מחקרים אמריקאים הראו כי אחוז גדול מאוד של לקוחות מגיע דרך אותם מוצרי פרסום.
יש מוצרי פרסום זולים יותר, ויש יקרים יותר, יש מוצרי פרסום שיכולים לשמש כל השנה, ויש כאלה שרק בתקופה מסוימת. יחד עם זאת, אותם מוצרי פרסום נמצאים מול עיניו של הלקוח הפוטנציאלי תקופה ארוכה – כל תקופת השימוש בהם, והסתבר, שמשום כך זוכרים את אותם עסקים בשמותיהם, יותר מאשר שמות של עסקים אחרים.
עטים הם אחד ממוצרי הפרסום השימושים ביותר. אפשר לפרסם את העסק על עטים פשוטים, ולחלק אותם בכמות גדולה, ואפשר לפרסם על עטים יקרים יותר, ולחלק במשורה.
מחזיקי מפתחות גם הם מוצר פרסום שימושי ביותר. יש אף המגדילים וכותבים את פרטי העסק על דיסקית דמויית מטבע – בכל שימוש בעגלת סופר, בית העסק נמצא מול עינינו.
מוצרי פרסום נוספים הם: כרטיסי ביקור, מוצרי נייר כמו פנקסים ומחברות, מגנטים, כוסות וספלים, חולצות, פותחני בקבוקים ומשטחי עכבר.
מוצרי פרסום המתאימים לתקופות מסוימות: לוחות שנה, בתחילת השנה היהודית או הכללית; הגדות של פסח, עם פרסום בדף הראשון לפני החג; מגילת אסתר כחלק ממשלוח מנות; בקבוקי יין עם תווית של בית העסק שמפרסם את עצמו בדרך זו; שמשיה או כדורים לקראת הקיץ ועוד.
מוצרי פרסום יקרים יותר יכולים להיות שעונים, מחשבונים, גאדג'טים למחשבים כמו דיסק און קי, ארנקים, תיקים, פנסים קטנים ועוד.
 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה אימון עסקי   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
האם מכונת כביסה איכותית באמת יותר יקרה ממכונת כביסה רגילה?
מי מפחד מחזון
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
ד"ר Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
ד"ר Ph.D אורית צוקר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל