משרד חקירות - מאחורי הקלעים

חפש נושא
חפש מקצוען

 משרד חקירות - מאחורי הקלעים

מאת: חוקר פרטי אמנון רודס
פורסם: 1/2/2012


רותם הגיע אל משרד החקירות שלנו לאחר שקיבלה מידיד שלה המלצה. רותם  סיפרה לנו שהיא נשואה לשאול, איש עסקים מצליח. את זה אגב כבר הבנתי כשראיתי את הרכב שלה כשהגיעה למשרד. בכל מקרה, רותם סיפרה לי שבעלה, נוהג להגיע הביתה בשעות מאוחרות בגלל עסקיו הרבים. היא עצמה מסתובבת עם חברות בבתי קפה, מנהלת קרן כלשהי, הולכת לחוגים שונים וכמעט לא מבלה את זמנה בבית. לאחרונה הבחינה רותם כי שאול מנהל מחדר העבודה שבביתם שיחות ארוכות בשעות משונות בלילה. בתחילה היא חשבה שמדובר בעבודה ואבל השיחות היו ארוכות מאוד וחשדה התגבר. סיכמנו על 3 ימי מעקב כשלב ראשון. נפרדנו לשלום והבחנו וקבענו שנדווח לה מה קורה בחקירה.


בתקופה האחרונה, סיפרה לחוקר, כי בעלה מסתגר בחדר עבודתו בשעות מאוד לא שגרתיות בלילה, ומנהל שיחות טלפון ארוכות.  בתחילה, חשבה רותם, שמדובר בענייני עבודה, אבל בשל אורך שיחות הארוכות מדי חשדה התעורר.  משרד החקירות סיכם עם רותם שבשלב הראשון יבצעו שלושה ימי מעקב.  לפני שעזבה רותם את משרד החקירות נקבע שנעדכן אותה על כל התקדמות בחקירה

 
משרד חקירות – מהלך החקירה

מאותו יום של הפגישה של רותם במשרד חקירות עקבנו אחר שאול בעלה לאורך שלושת הימים הבאים. צוות החקירה הגיע לבניין משרדים חדש והתמקם לבצע תצפית שהיא תצפית מפוצלת שמטרתה תפצית על מכוניתו של שאול שחנתה בחניון הבניין שבו עבד, וגם תצפית על יציאת הבניין להולכי רגל. בשעה 12:30 שאול נצפה הולך למסעדה בלובי הבניין שבה בילה כשעה וחזר למשרדו. צוות החוקרים דיווח על כך לרותם, והתבקשנו על ידה  לשים לב ביום ד' לפעולותיו של בעלה שבו היא תעדר מביתה ותבלה עם חברותיה בתערוכה חדשה במוזיאון.

בבוקר יום חמישי צוות החקירה התמקם כרגיל לתצפית אחר שאול וצפה בסדר יום שלו הרגיל.  שלא כהרגלו באותו היום, בשעה 20:00 נכנס שאול למכוניתו, וצוות החקירה זיהה מיד כי אינו נוסע לביתו. שאול שם פעמיו למלון במרינה בהרצליה, ולאחר זמן קצר בלובי המלון נפגש עם בחורה צעירה ממנו, יפה שנראית כאשת עסקים. לאחר שיחה עלה שאול עם הבחורה לקומות העליונות של המלון לאחד החדרים. החוקרים ממשרד החקירות לא יכלו לעלות לבצע תצפית על החדר אך צילמו מספר תמונות סטילס של השניים ביחד. חוקרי המשרד מסרו את התמונות לרותם. בעקבות ממצאי החקירה של משרד אמנון רודס חקירות החליטה רותם לעזוב את בעלה שחשדיה כלפיו אומתו.

 

 צור קשר עם המקצוען   חזרה לקטגוריה חקירות ומעקבים   הדפס מאמר   שלח לחבר
* האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!

אין תגובות למאמר זה

כתבות הקשורות לנושא
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
איפה ואיך ניתן להחליף מצבר לרכב במהירות – האם אפשר להחליף גם לבד וכמה זה יעלה לנו פחות או יותר?
הדברה ירוקה – מהי הדברה ירוקה, על היתרונות והשימושים הבולטים
הובלות בין לאומיות – הדרך שלנו לקדם את העסק שלנו
היתרונות בשימוש של שואב אבק תעשייתי
לכבוד השנה החדשה, לומדים לאפות!
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
רפואה סינית
מומחה לטיפול בכאב רפאל צור
 יצחק יורמן
אימון עסקי
 יצחק יורמן
 דורון  בהרב
נדל"ן
 דורון  בהרב
 צוות האתר
בעלי מקצוע
 צוות האתר
 ניצן ברזני
פיתוח עסקי
 ניצן ברזני
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
מחשבים
הנדסאי מחשבים גיא אדרי
Ph.D אורית צוקר
טיפול בחרדות ויעוץ זוגי
Ph.D אורית צוקר
חוקר פרטי אמנון רודס
חקירות ומעקבים
חוקר פרטי אמנון רודס
רו"ח יוסי  נתנזון
ראיית חשבון
רו"ח יוסי  נתנזון
 איל קליין
פתרונות אינטרנט
 איל קליין
מעונין להופיע פה?
בעלי מקצוע | עו"ד בחיפה | שיווק דיגיטלי | חברת קידום אתרים בגוגל